Connect with us

Hi, what are you looking for?

Giyilebilir Teknolojiler

300 TL Altı Kablosuz Kulaklıklar

NOT: Bu içerik 15 Kasım 2020 Pazar günü saat 15.37 ile 16.00 saatleri arasında hazırlanmakta olup fiyatların ilerleyen zamanlarda yükselebileceği ya da burada belirtilen fiyatlardan daha da aşağıda satılabileceği gerçeğini ayrıca döviz kurlarında değişikliklerin fiyatlara etki edeceğini kesinlikle unutmayın.

Merhaba Siberdefter okurları bugün sizlerin karşısında 300 TL fiyatının altında kaliteli, garanti belgesine sahip ve sizi uzun bir süre götürebilecek kulaklık önerileri ile karşınızdayız.

Bu içeriği hazırlarken kriter olarak 300 TL fiyatının altında olmasını, garantili bir ürün olmasını ve bir markaya sahip olmasını göz önünde bulundurduk.

1. JBL T460BT Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Siyah

MediaMarkt’ta sadece internetten satın alımlarda geçerli olan 298 TL’lik fiyatı ile bence piyasada bulabileceğiniz en uygun fiyatlı kulaküstü kablosuz kulaklardan birisi JBL T460BT’dir.

Bilakis çoğu yerde JBL marka kulaklıkların fiyatı 400 – 500 TL arasında değişebiliyor. Ayrıca ürünün Ücretsiz Kargo ve taksitlendirme seçenekleri de mevcut.

2. PHILIPS SHB3075 Bluetooth Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık Siyah

289 TL fiyat etiketi ve Ücretsiz Kargo seçeneği ile beni ilgimi çeken PHILIPS SHB3075 model kulaklık aslına bakılırsa katlanabilir tasarıma sahip olması, 2 yıl garanti sunması ve 9 – 21 000 Hz arasında frekans aralığına sahip olması ile 300 TL altındaki alınabilecek kulaklıklardan bir tanesi.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Written By

Siberdefter'de Chief Executive Officer

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Advertisement