Connect with us

Hi, what are you looking for?

Nedir

Airbnb Nedir?

Sosyal Medya Platformlarında, telefonlarımızın uygulama marketlerinde sıklıkla gördüğümüz “Airbnb” nedir? ne işe yarar? nasıl kullanılır? Ağustos 2008 kuruluş tarihli Airbnb, Amerika Birleşik Devletleri (ABD) San Fransisco, Kaliforniya’da kurulmuştur. 2017 yılında belirlenen rakama ise geliri 2,6 milyar Amerikan Doları (USD) etmektedir. Genel Merkezi yine kurulduğu yerde, San Fransisco – Kaliforniya’da bulunmaktadır. 2017 yılı itibari ile çalışan sayısı 3.100 […]

Airbnb Nedir?
Airbnb Nedir?

Sosyal Medya Platformlarında, telefonlarımızın uygulama marketlerinde sıklıkla gördüğümüz “Airbnb” nedir? ne işe yarar? nasıl kullanılır?

Ağustos 2008 kuruluş tarihli Airbnb, Amerika Birleşik Devletleri (ABD) San Fransisco, Kaliforniya’da kurulmuştur. 2017 yılında belirlenen rakama ise geliri 2,6 milyar Amerikan Doları (USD) etmektedir.

Genel Merkezi yine kurulduğu yerde, San Fransisco – Kaliforniya’da bulunmaktadır. 2017 yılı itibari ile çalışan sayısı 3.100 (üç bin yüz) kişidir.

Airbnb Nedir? Ne İşe Yarar?

Airbnb, Brian Chesky, Nathan Blecharczyk ve Joe Gebbiabir tarafından kurulmuş bir kiralık ev aplikasyonu ve şirketidir. Dünyanın dört bir yanından insanlar evlerini burada ülkesinde ki turistlerin kiralamasına sunar.

Ahmet Amerika’ya bir aylığına tatile gitti ve kalacak bir ev arıyor. Telefonundan Airbnb uygulamasını açarak bütçesine ve keyfine uygun evi beğeniyor, ev sahibi ile konuşup anlaşıyor eve kiralıyor.

Kiraladığınız evlerin çoğunluğunda güvenlik başı boş değil. Evin belirli bölgelerinde (sizi rahatsız etmeyecek derece de ki bununla ilgili bir çok sarsıcı olay mevcut) kamera sistemleri mevcut.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Bir yere tatile gittiğinizde eğer tıpkı oranın vatandaşı gibi hissetmek istiyorsanız veya bir evde barınmak istiyorsanız Airbnb’yi kullanabilirsiniz.

Written By

Siberdefter'de Chief Executive Officer

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Advertisement