Samsung Galaxy Book S Gigabit LTE Dizüstü Bilgisayar Artık Siparişe Hazır

Samsung Galaxy Book S Gigabit LTE Dizüstü Bilgisayar Artık Siparişe Hazır

Geçen yıl Ağustos ayında Samsung ilk olarak Samsung Galaxy Book S‘yi duyurdu . Birkaç gecikmeden sonra Samsung, geçen ay bu dizüstü bilgisayarın ön siparişlerini almaya başladı . Bugün Samsung bu dizüstü bilgisayarı göndermeye başladı. Artık Snapdragon 8cx işlemci, Gigabit LTE, 8GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip yeni Galaxy Book S dizüstü bilgisayarını 999 Amerikan Doları karşılığında sipariş edebilirsiniz.

Samsung Galaxy Book S ve öne çıkan özellikleri

  • Galaxy Book S, sizi mobil tutmak için hafif ve dayanıklılığı amaçlı bir tasarımla bir araya getirir. Sadece 11,8 mm kalınlık ve 1 kg’ın altındaki bir ağırlık , cihazınızı gittiğiniz her yere götürmenizi sağlarken, katı kapaklı form, yorulmadan saatlerce yazabilmeniz için stabilite sağlar.
  • Snapdragon 8cx platformu, muhteşem grafikler, güçlü üretkenlik ve inanılmaz pil ömrü için olağanüstü performansla üstün bir Always On (Açık), Always Connected PC bilgi işlem deneyimi sunar .
  • 42 Wh pil , tek bir şarjla 25 saate kadar video oynatılır . Şarj cihazına ikinci bir fikir vermeden uzun saatler geçirerek izlemek, rapor hazırlamak veya ders notları yazmak.
  • Samsung Galaxy Book S cihazınızı şarj etmek, cihazınızı şarj etmek için sizi büyük adaptörler taşımak zorunda bırakmayan bir USB C Tipi adaptörle kolaydır .
  • Tek bir dokunuşla güç verin ve giriş yapın. Birleştirilmiş güç düğmesi ve parmak izi sensörü , Samsung Galaxy Book S’nizi başlatmanıza ve aynı anda oturum açmanıza olanak tanır.

1 thought on “Samsung Galaxy Book S Gigabit LTE Dizüstü Bilgisayar Artık Siparişe Hazır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir