Connect with us

Hi, what are you looking for?

Genel

Cenk Kahramaner Hakkında

Cenk Kahramaner, genç bir Türk Girişimci. Aktif olarak teknoloji editörlüğü, arayüz tasarımcılığı yapıyor. İlk kez 2014 yılında yayın hayatına başlattığı Siberdefter platformunu uzun zaman sonra yeniden canlandırdı ve bu medya platformu girişimlerini CKFeed ve Apple Dünyam isimleri ile genişletmeye devam etti.

Girişimleri

Cenk Kahramaner’in aktif olarak olarak üç projesi bulunuyor; CKFeed News, Apple Dünyam ve Siberdefter. Ayrıca DissTube ve Revolution of Silence şarkıları ile sanat dünyasında da kendi çalışmalarını paylaşıyor.

  • CKFeed News: Tarafsız ve sıradanlıktan ayrı dünya ve ülke haberleri ile viral içerikler paylaşmayı amaç edinmiş bir haber platformu.
  • Apple Dünyam: Cupertino merkezli teknoloji şirketine ait tüm gelişmeleri ve rehberleri yayımlayan, Apple kullanıcıları için büyük bir bilgi kütüphanesi olmayı hedefleyen internet sitesi.
  • Siberdefter: Sıradan teknoloji sitelerinin aksine daha samimi, daha farklı ve başka gözlerden inceleyen bir teknoloji platformu. Teknoloji başta olmak üzere ilgili kategorilerde içerik paylaşmanın yanı sıra, yazılımcıların/tasarımcıların günlük olarak vakit geçirebileceği bir internet platformu olmayı hedefliyor.

Bağlantılar

Advertisement. Scroll to continue reading.
Written By

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Advertisement