Apple Watch Series 7 Tanıtıldı: Fiyatı Ne Kadar?

Apple’ın 14 Eylül 2021 saat 20.00’da başlayan yeni ürün lansmanında Apple Watch Series 7 nihayet tanıtıldı. Çarpıcı özellikler ve tasarımsal iyileştirmeler gelen Yeni Watch Series 7’in öne çıkan özellikleri neler ve fiyatı ne kadar?

Öncelikle incelen çerçeveler sayesinde yükselen ekran-kasa oranında daha büyük bir ekran bizleri karşılaşıyor ayrıca Apple Watch Series 7 modelinde köşelerin biraz daha yuvarlaklaştırıldığı bariz bir biçimde görülebiliyor. IP6X koruma sertifikası ile geliyor ve koruma olarak Crack Resistant, WR50 Sertifikası ve nicesi de bulunuyor.

Always On Display (Daima Açık Ekran) ile gelen Watch Series 7 tüm gün pil ömrü de vaat ediyor. Şarj konusunda ise bir önceki nesilden yüzde 33 oranında daha hızlı şarj oluyor. Yüzde 40 oranında incelen çerçeve ile gelen Watch Series 7; yüzde 70 oranında arttırılmış parlaklığa sahip.

Yeni kordon seçenekleri ile gelen Apple Watch Series 7, Display Glass teknolojisine sahip ve ayrıca tamamen geri dönüştürülmüş alüminyum ve diğer malzemelerden üretiliyor. Spor Modları ile gelen, Brighter Indoor teknolojisine sahip olan cihaz Amerika Birleşik Devletleri’nde 400 dolardan satışa çıkacak

Apple Watch Series 7, Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

En büyük, en gelişmiş Hep Açık Retina ekran. Şimdiye kadarki en dayanıklı Apple Watch. Çığır açıcı sağlık inovasyonları. %33’e kadar daha hızlı şarj ile gelen Apple Watch Series 7 için henüz Türkiye fiyatı açıklanmadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir