Netflix Türkiye, Fiyatları Neden Yükselttiğini Açıkladı

Bildiğiniz üzere bugün öğlen saatlerinde Netflix Türkiye, tarafından yapılan bir değişiklik ile abonelik paketlerinin ücretlerine zam geldiğini duyurmuştuk. Çok uzun sürmeden konu ile alakalı Twitter’da çok fazla eleştiri yağmuru başladı ve bunları fark eden şirket konu ile ilgili resmi bir açıklama paylaştı.

Fiyatlara yüzde 30 ile yüzde 50 arasında zam yapan video platformu devi Netflix, fiyatlarını yükseltmesindeki kararı resmi olarak açıkladı ve bu açıklama vasıtasıyla kullanıcılara büyük bir müjde verdi.

Netflix Türkiye’den zam açıklaması:

“Türkiye’deki içerik kütüphanemizi zenginleştirmek ve hizmet kalitemizi daha da artırmak için üyelik ücretlerini güncelliyoruz. Bu değişiklikle birlikte, her yaşa ve zevke uygun yapımları üyelerimizin hayatına keyif katan bir eğlence deneyimiyle birlikte sunmaya devam edeceğiz. 4 Mart’tan itibaren hayata geçireceğimiz aylık ücretlerimizi şöyle şekillendirdik: Temel plan 26,99 TL, Standart plan 40,99 TL, Özel plan ise 54,99 TL. Her zaman olduğu gibi üyelerimiz kendileri için en uygun seçeneği sunduğumuz bu üç plan arasından tercih edebilecek.”

Açıklamaya genel itibariyle baktığımız zaman çok yakın zaman içerisinde Netflix Türkiye kütüphanesi bazı yeni yapımların geleceği bariz bir biçimde anlaşılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir