Connect with us

Hi, what are you looking for?

İnceleme

HONOR’un yeni kablosuz kulaklığı True Wireless Earbuds Türkiye’de

HONOR’un yeni kablosuz kulaklığı HONOR CHOICE Moecen True Wireless Earbuds, Türkiye’de satışa sunuldu.

Yeni kablosuz kulaklık, çift mikrofonla daha net sesli görüşme imkânı sunarken, şarj kutusu ile beraber 24 saate kadar pil ömrü sağlıyor.

Honor gençlere yöneliyor

Daha çok gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan HONOR, herkes için akıllı yaşam stratejisi kapsamında yeni ürünlerini Türkiye’de satışa sunmaya devam ediyor.

Bu ürünlerden en yenisi pil ömrü ve kullanım kolaylığı ile ön plana çıkan HONOR CHOICE Moecen True Wireless Earbuds kablosuz kulaklık oldu. Yeni kulaklık, akıllı özelliklerinin yanı sıra uzun pil ömrü ve üstün ses yetenekleriyle de dikkat taksim escort çekiyor.

Tek şarjla altı saate kadar müzik, dört saate kadar da kesintisiz görüşme imkânı sağlayan HONOR CHOICE Moecen True Wireless Earbuds, şarj kutusuyla toplamda 24 saate kadar pil ömrü öne sunuyor.

7mm’lik hoparlörleriyle etkileyici bas ve net ses veren kablosuz kulaklık, Bluetooth 5.0 teknolojisiyle de her iki kulaklıkta aktarma olmadan senkronizasyon sağlayarak oyun tutkunlarını cezbetmeye hazır.

Sahip olduğu iki mikrofonla sesinizi arka plan gürültüsünden ayrıştıran kulaklık, böylece gürültülü ortamlarda bile daha net görüşmeler yapmayı mümkün kılıyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Akıllı özellikleriyle her şey daha kolay

HONOR CHOICE Moecen True Wireless Earbuds, dokunmatik özelliğiyle mobil cihazınızdan bağımsız olarak kontrol imkânı sunuyor ve kutudan çıkarıldığında otomatik bağlanarak sizi eğlenceye çekiyor.

IP4X sertifikasıyla su sıçramaları ve tere karşı dayanıklılığı garantileyen kulaklık, yoğun antrenmanlar sırasında ya da yağmurlu havalarda bile sorun olmadan kullanım sağlıyor.

HONOR CHOICE Moecen True Wireless Earbuds kablosuz kulaklık, online satış yerlerinde 399 TL fiyatıyla kullanıcıları bekliyor.

Written By

2 Comments

2 Comments

 1. ahmet

  13 Şubat 2021 at 13:33

  Merhaba hala oralarda aktif bir admin varsa bir sorum var 😀 video izlerken herhangi bir gecikme veya ses kayması felan varmı ?

  • cenk

   16 Şubat 2021 at 17:03

   Merhaba Ahmet

   Siberdefter aktif bir oluşum her zaman bize @siberdefter Instagram hesabımızdan ulaşabilirsin. Soruna gelirsek ürünü deneyimleme fırsatımız olmadığı için kendi açımızdan bir deneyim aktaramayacağız ama çoğu sahte AirPods ve NoName kulaklıklara göre tercih edilebilir çünkü herhangi bir problem yaşadığınızda karşınızda bir yetkili bulabileceğiniz bir marka.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Advertisement