Connect with us

Hi, what are you looking for?

İnternet

Amazon Prime Video Türkiye Aralık 2020 takvimi açıklandı

İSTANBUL, 11 Aralık, 2020 – Amazon Prime Video Türkiye’nin Aralık ayı takvimi açıklandı.

“I’m Your Woman” ve çok daha fazlası Aralık ayında Amazon Prime Video Türkiye’de!

Aralık ayında Amazon Prime Video Türkiye’de gösterime girecek popüler yapımlar arasında “The Expanse”in 5. sezonu ve 10 bölümlük ilk sezonuyla izleyenlerin beğenisine sunulacak distopik kurgu “The Wilds” gibi dizilerin dışında “The Marvelous Mrs. Maisel”in yıldızı Rachel Brosnahan’ın yer aldığı 70’ler suç/polisiye-gerilim yapımı “I’m Your Woman” gibi da popüler filmler de yer istanbul escort aldı.

Amazon Prime Video Türkiye’de Aralık ayında izleyenlerle buluşacak tüm yeni yapımlarda Türkçe altyazı seçeneği ile seyircilere sunulacak.

Amazon Prime Video Türkiye Aralık Ayı Takviminden Öne Çıkanlar

Sound of Metal – 4 Aralık

Advertisement. Scroll to continue reading.

Bir Prime Video özeli olarak Türkiye’de 4 Aralık’ta yayınlanan Amazon Originals filmi “Sound of Metal”, sahne performanslarıyla geçen heyecan dolu gecelerin ardından işitme duyusunu kaybetmeye başlayan Ruben isimli metal müzik bateristi bir gezginin hikâyesini ekran önüne seriyor.

Ruben’in bir doktor randevusunda doktorun durumunun kötüleşeceğini söylemesinin ardından karakterin kariyerinin ve bundan dolayı da hayatının bittiğini düşünmesi şeklinde şekillenen hikâyede yönetmen Darius Marder’ın sarsıcı ve yaratıcı ses animasyonları öne çıkıyor.

Film, daha önce ekranlara pek yansıtılmayan bir dünyayı Ruben’in hikâyesi üzerinden izleyicilerle buluşturuyor.

The Wilds – 11 Aralık

10 bölümlük ilk sezonu ile izleyicilerin beğenisine sunulan Amazon Originals genç-yetişkin dizisi “The Wilds”, hayatta kalma temasını distopik bir bakış açısıyla işliyor. Geçirdikleri uçak kazası sonrasında, kendilerini ıssız bir adada bulan farklı geçmişlere sahip bir grup genç kızın hayatta kalma savaşını konu alan dizide, Rachel Griffiths, Sophia Ali, Shannon Berry, David Sullivan ve Troy Winbrush gibi sık sık ekranlarda gördüğümüz ve yeni birçok isim rol almaktadır.

I’m Your Woman – 11 Aralık

“The Marvelous Mrs. Maisel”in yıldızı Rachel Brosnahan’ın hem rol alıp hem de yapımcı kadrosunda yer aldığı “I’m Your Woman” 1970’ler yıllarında geçen bir gerilim filmi.

Yönetmenliğini Julia Hart’ın ve baş yapımcılığını ise Akademi Ödülü adayı Jordan Horowitz’ın üstlendiği film, Jean isimli bir karakterin yeni doğmuş bebeği ile kocasının suç geçmişine olan yolculuğunu; annelik, aile, kadın gücü ve kişisel gelişim temalarına odaklanarak konu alınıyor.

The Expanse 5. Sezon – 16 Aralık

Advertisement. Scroll to continue reading.

Beşinci sezonu 16 Aralık’ta yayına girecek olan “The Expanse”, her Çarşamba yeni bölümleri ile izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Dördüncü sezonun ardından güneş sistemini terk eden ve uzaylı halkasının ötesinde yeni evlerini arayan bir grup insanın hikayesinin anlatıldığı dizinin yeni sezonunda, İç Gezegenlerin liderleri ve Rocinante mürettebatının geçmiş hesaplaşmalarıyla ortaya çıkan kişisel çatışmalar, güneş sisteminin tamamını etkileyecek sonuçlar doğuruyor.

The Grand Tour Presents: A Massive Hunt – 18 Aralık

Grand Tour’un yeni bölümünde Mekong’daki maceralarının ardından gözü pek üçlü, kendilerini egzotik adalar Reunion ve Madagaskar’da yaşayacakları maceralar için yeniden dört tekerleğin üstünde buluyor.

Spor arabaları ile Reunion adasına varan Richard, James ve Jeremy, aralarında ağızları açık bırakacak, deniz üzerine inşa edilen dünyanın en pahalı asfalt yolunda yaptıkları yarışın da bulunduğu muhteşem maceralar ile birlikte Reunion adasına varıyorlar.

Written By

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Advertisement