Site icon Siberdefter

Apex Legends Mobile Geliyor!

Yeni efsane Valkyrie’yi tanıtan son sinematik fragman ile birlikte, Apex Legends oyunu artık mobil cihazlara geliyor. Oyun yönetmeni Chad Grenier tarafından yapılan bir haberde, bu ayın sonunda bölgesel testlere başlayacak olan yeni oyun Apex Legends Mobile‘ı duyurdu.

Bay Grenier paylaştığı haberde Apex Legends’ın mobil versiyonu Apex Legends Mobile hakkında şu sözleri dile getirdi: “İki yıl önce, battle royale türünün görünümünü değiştirdik ve şimdi bunu mobil cihazlarda tekrar yapmayı hedefliyoruz. “Apex Legends Mobile, telefonda bulunan en gelişmiş battle royale savaşıyla sonuçlanan akıcı kontroller ve özenli optimizasyonlarla, dokunmatik ekranlar için özel olarak tasarlandı. Bu, Apex Legends’ın yeni bir sürümü, ancak orijinaline sadık.”

İlk etapta direkt marketlerde yer almayacak olan oyunun mobil versiyonu, ilk etapta bölgesel testlere başlayacak ve teste girecek ülkeler arasında Hindistan ve Filipinler’deki birkaç bin oyuncuyla sınırlı olacak, ancak şirket yıl içinde testleri küresel olarak genişletmeyi umuyorlar.

Bilgisayar (PC) ve Konsol oyuncuları için bu hiçbir şeyi etkilemiyor olacak, Grenier “Bilgisayar (PC) ve konsol oyuncuları için en iyisi henüz gelmedi” diyor. Ufukta dokuzuncu sezon ve o zamana kadar izlenecek yeni bir sinema fragmanı ile Grenier haklı olabilir.

Exit mobile version