BPM: Bullets Per Minute Oyun Konsollarına Geliyor!

Retro esintili ritim tabanlı FPS oyunu BPM: Bullets Per Minute, Xbox One ve PlayStation 4’e 2021 yılı itibariyle geliyor. Gösterişli yeni bir fragmanla duyurulan konsola geliş, tüm süslemeler ile birlikte gelen konsol versiyonu ile temel oyunun bir bağlantı noktasından daha fazlasını sunacağını söylüyor.

Bu, beş yeni karakter, üç yeni silah, yepyeni bir bölüm ve iki zorluk ayarı, Hellish ve Practice dahil olmak üzere çok sayıda içerik ekleyen Overdrive Güncellemesini de içeriyor olacak.

BPM: Bullets Per Minute’de, müziğin sıra dışı ritimlerini ateşleyip yeniden yüklerken rock opera müziğine zamanında yetişmelisiniz. Bazı düşmanlar ritmik olarak zamanlanmış saldırılara sahipken, film müziği siz onunla etkileşime girdikçe uygun şekilde destansı hissettirecek.

Oyun, oyuncuların ve konsol sahiplerinin eline geçene kadar, bu konsol versiyonun ne kadar iyi bir oyun deneyimi ve çılgın ritim temelli dövüşün kontrolcülere ne kadar iyi dönüşeceğini bilmiyoruz. Playtonic Friends yayın etiketinin bir parçası olarak Playtonic Games tarafından desteklenen, nasıl oynanırsa oynansın Awe Interactive’in adının kaliteli bir teknik portu olmasını beklemeliyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir