Connect with us

Hi, what are you looking for?

Oyun

Dijital Oyun Günleri Başlıyor!

Siberdefter ekibi olarak sizlere Yıldız Teknik Üniversite’sinden bir haber getirdik…

siberdefter-yıldızteknik
siberdefter-yıldızteknik

Yıldız Teknik Üniversitesi Dijital Oyun Geliştirme ve Dijital Oyunculuk Kulübü (DOGDOK) tarafından düzenlenecek olan Dijital Oyun Günleri için geri sayım başladı! 19-20 Şubat tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü’nde gerçekleşecek olan etkinlik, oyun sektörünün her alanına dokunabilmeyi ve katılımcıları bilinçlendirebilmeyi hedefliyor. Bunun yanında turnuvalar, yarışmalar, etkinlikler ve deneyimleme alanları ile eğlence dolu 2 güne sizleri davet ediyor.

siberdefter-yıldızteknik-dijitaloyun
siberdefter-yıldızteknik-dijitaloyun

Nedir Bu DGD Remastered?

DOGDOK tarafından düzenlenen etkinlik, 19-20 Şubat tarihlerinde katılımcılara, turnuvalar, yarışmalar ve oyun sektörünün her alanından söyleşiler ile dolu 2 gün sunuyor. Bunun yanında çekilişler, etkinlikler ve deneyimleme alanları ile her an eğlenebileceğiniz bir alan da mevcut. Indie oyun alanıyla Türk oyun geliştiricilerinin oyunlarını deneyebilecek ve onlara destek olabileceksiniz. Ödüllü turnuva ve yarışmalara katılabileceksiniz. Bu sayede tecrübe ve bilginizi yarıştıracak ve sürpriz ödüller kazanabileceksiniz. Just Dance ve VR alanlarında arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebilecek ve acıkınca tadım alanlarına kendinizi atabileceksiniz. M&B II: Bannerlord ve Black Desert oyunlarını deneyimleyebileceksiniz. Takip ettiğiniz yayıncı, youtuber, oyun geliştiricisi ve espor takımlarının söyleşilerine katılabilecek ve kendileriyle buluşabileceksiniz.

DGD’ye Katılmak İçin Ne Yapmalıyım?

Etkinliğe giriş ve etkinlik süresince katılacağınız her şey tamamen ÜCRETSİZ bir şekilde katılımcılara açık olacak. Katılımcılar hiçbir ücret ödemeden alandaki her şeyden faydalanabilecekler. Tek yapmanız gereken buraya tıklayarak kayıt formunu doldurmak ve etkinlik içeriğini takip edebilmek için DOGDOK sosyal medya hesaplarını takip etmek. Daha sonrasında 19-20 Şubat tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Elektrik Elektronik Fakültesi’nde gelebilir ve eğlence dolu 2 günün tadını çıkarabilirsiniz.

Written By

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Advertisement