Nintendo'nun Labo VR Kitinin En Rahatsız Edici Kısımları

Nintendo'nun Labo VR Kitinin En Rahatsız Edici Kısımları

Nintendo’nun Labo VR Kitinin En Rahatsız Edici Kısımları

Nintendo‘yu biliyorsun, değil mi? O zaman muhtemelen şirketin Anahtar konsolunu dönüştüren bir dizi karton eklentisi

Nintendo‘yu biliyorsun, değil mi? O zaman muhtemelen şirketin Anahtar konsolunu dönüştüren bir dizi karton eklentisi olan Labo’in farkında olacaksınız . Eh, bugün şirket serinin bir sonraki taksitini açıkladı: VR kiti.

Şimdi uzun zaman okuyucuları hatırlayabilir bizim savaşları Labo ilgili Nintendo ile, ancak bu o başka bir taksit değildir. En azından bu sefer değil.

Lansman anonsuna eşlik eden basın resimlerinden geçtiğimde, korkudan vuruldum. Şok oldum. Dehşete. Biraz dikildim. Demek istediğim, çirkin gülümseyen ve kartona bakan insanların vurulduktan sonra vurulduktan sonra nasıl olmaz?

Bu yüzden, bir kamu hizmeti olarak, Nintendo’nun yeni Labo VR kitinin farklı parçalarını en az sıkıntıdan çoğuna kadar sıraladık. Kendini hazırla.

5 – Silah patlaması olayı

Bak, bu tamamen terörden arındırılmış değil – karton, silah şeklinde bir tüpe çığlık atan bir çocuk. Ancak, özellikle bununla sarsıldığını hissetmek için çarşılarda çok fazla kilo para harcadım.

Temel olarak, bu VR’yi anlattığınızda ebeveynlerin ne düşündüğüdür. Ancak sıkıntılı.

4- Flappy tabure ve gözlük

Eylemdeki bu şeyi düşünün. Zor bir günden sonra eve gelirsiniz, çocuğunuzun adını arayın ve hiçbir şey. Tek duyduğun sıkıcı ve sürekli bir serseri. Sen gıcırdayan merdivenlerden yukarı çık. Thuds daha da yükseliyor. Odalarına gidiyorsunuz, sesler hala daha yüksek.

Sonra, sen orada karanlıkta oturup çırpıyorsun. Tuhaf ayak olayı sallanıyor. Sonsuza dek. Çırparak. Sonsuza dek çırparak. Ayak şey. Çırparak.

3- Kuş

Hasta olacağım. Tek düşünebildiğim, “kümes hayvanı gibi yaşamanın nasıl bir his olduğunu görmek için” karşısında yaşayan bir kuşu yüzlerine bağlayan biri.

Bunun en üst nokta olmasını engelleyen tek şey, bir ördek gibi uçmanın, bir pislik bakış açısına sahip olsanız bile, gerçekten havalı olabileceğidir.

2- Kamera

Poz, vücut gerginliği, açı, ayakkabı eksikliği – bu çığlık ile ilgili her şey “sapık”.

1- Fil Maskesi

Bu nasıl bir korku filmi boku? Bak, filler tehlikede . Gençleri bu masum yaratıkların kafataslarını giymeleri, gökyüzündeki gövdelerini hasta YouTube tanrılarına bir haraç olarak atmaları için teşvik etmeli miyiz? Bir insanın kafası tutulacak olsaydı, bunun sorun olmadığını mı düşünebilirdik? Ben, birincisi, sanmıyorum.

Gerçekten can sıkıcı.

Labo VR kitini almak istiyorsanız, 12 Nisan’da piyasaya sürülüyor. Bunun için bekleyemezseniz, önceden bulunan Labo Variety Kitini buradan , Robot Kitini ve Nintendo Switch’i buradan alabilirsiniz. burada kendisi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir