Connect with us

Hi, what are you looking for?

Oyun

#YerliOyunlar | Zıplayan Yılan Cobrain

#YerliOyunlar | Zıplayan Yılan Cobrain

Cobrain isimli oyunun temel amacı ana karakter olan yılanı engellerden ve düşmanlardan kaçırarak toplaması gereken materyalleri toplayıp diğer bölüme geçmek. Basit bir amaca ve yapıya sahip olan oyun, gayet güzel grafiklere sahip durumda

Zıplayan Yılan Cobrain oyununun oynayışı gayet basit; bildiğimiz WASD ve yön tuşları kombinasyonları karakteri kolaylıkla hareket ettirebiliyorsunuz. Karakterin belirli bir can seviyesi ve kaçması gereken engelleri mevcut bunlardan en önemlisi ise lavlar, karaktere lava düştüğü an seviye baştan başlıyor.

YerliOyunlar | Zıplayan Yılan Cobrain

Karakteri zıplatmak için iki kez yukarı ok tuşuna ya da W tuşuna basabilirsiniz. Cadıya benzer bir karakter ise ana karakter yılana ateş ederek canını düşürmeye odaklanıyor.

Yerli geliştiriciler tarafından hazırlanmış Cobrain isimli yerli oyunumuz büyük bir kesimin çok kolay bir biçimde oynayabileceğiz Android platformda ücretsiz bir biçimde yayında.

Cobrain hakkında geliştirici notu:

Oyunumuz, türünün aksine son derece zehirsiz ve uysal bir yılan olan Cobra’nın ketojenik diyetine uygun olduğunu düşündüğü bir mantarı yedikten sonra zehirlenmesi ile başlıyor.

Yediği mantar Cobra’yı öldürmek yerine kafayı sıyırmasına sebep oluyor. Size düşen gaziantep escort bayan görev ise Cobra’nın dünyanın dört bir yanında bulunan birbirinden zorlu 40 bölümdeki panzehirleri bulmasına yardımcı olup ona yol göstermek.
Cobrain Ekibi

Advertisement. Scroll to continue reading.
Written By

Siberdefter'de Chief Executive Officer

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Advertisement