ROG Strix XG35VQ Genel Bakış ve İnceleme

Siberdefter olarak ROG Strix XG35VQ Genel olarak bakıyor ve inceliyoruz…

ROG Strix XG35VQ Kavisli Oyuncu Monitörü – 35 inç UWQHD (3440×1440), 100Hz, Adaptive-Sync(FreeSync™), Çok Düşük Hareket Bulanıklığı (1ms MPRT)

Profesyonel oyuncular ve etkileyici bir oyun deneyimi arayanlar için tasarlanan, 100 Hz yenileme hızına sahip 35 inç 1800R kavisli oyuncu monitörü.

ASUS Çok Düşük Hareket Bulanıklığı (ELMB) Teknolojisi ile birlikte gölge ve bulanıklığı daha da azaltmak için 1 ms MPRT özelliğine sahip. ROG Strix XG Serisi oyuncu monitörleri, arka kısımda yer alan ASUS Aura Sync aydınlatmanın yanı sıra oyunlardan ilham alan estetik görünüm için özelleştirilebilir bir ışık projeksiyonuna yer veriyor. Kendi ekseninde dönme, öne arkaya eğilme ve yükseklik ayarı olanakları sunan ergonomik tasarım.

  • Profesyonel oyuncular ve etkileyici bir oyun deneyimi arayanlar için tasarlanan, 100 Hz yenileme hızına sahip 35 inç 1800R kavisli oyuncu monitörü.
  • ASUS Çok Düşük Hareket Bulanıklığı (ELMB) Teknolojisi ile birlikte gölge ve bulanıklığı daha da azaltmak için 1 ms MPRT özelliğine sahiptir.
  • ROG Strix XG Serisi oyuncu monitörleri, arka kısımda yer alan ASUS Aura Sync aydınlatmanın yanı sıra oyunlardan ilham alan estetik görünüm için özelleştirilebilir bir ışık projeksiyonuna yer veriyor.
  • Kendi ekseninde dönme, öne arkaya eğilme ve yükseklik ayarı olanakları sunan ergonomik tasarım monitör.

OYUN KEYFİNİ EN ÜST SEVİYEYE ÇIKARIN

.

ROG Strix XG35VQ, sizi aksiyonun içine tamamen çeken 35 inç boyutunda bir WQHD kavisli monitördür. ROG Strix XG35VQ, gelişmiş özellikleri ve tasarımıyla tüm oyunlar maceralarınızda sizin en mükemmel yardımcınız olacak.

Strix XG35VQ, ROG ailesinin en büyük oyuncu monitörü. Etkileyici kavisli ekran, 100 Hz yenileme hızı ve Adaptive-Sync (FreeSync™) teknolojisiyle hiçbir yırtılma veya takılma olmadan inanılmaz akıcı bir oyun deneyimi sunuyor. Aura özellikli diğer bileşenler ve çevre birimleriyle kusursuz biçimde senkronize olabilen dahili 16 milyon renk ASUS Aura Sync aydınlatma ile de oyun sisteminize kişiliğinizi yansıtabiliyorsunuz.

KAVİS DENEYİMİNİ YAŞAYIN

ROG Strix XG35VQ, 35 inç ekran ve 1800R kavis ile görüş alanınızı genişletir. Kavis sayesinde ekrandaki her nokta gözünüze aynı mesafede olur. Monitörün boyutu ve şekli sayesinde, uzun oyun maratonlarında bile çok daha etkileyici ve rahat bir izleme deneyimi yaşayacaksınız. Geniş izleme açılarıyla daha az bozulma ve renk kayması yaşayın, oyunlar, filmler ve diğer her şeyde çok daha iyi görüntüler elde edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir