Connect with us

Hi, what are you looking for?

Apple

1 Yıllık Ücretsiz Apple TV Plus Aboneliği Nasıl Alınır?

1 Yıllık Ücretsiz Apple TV Plus Aboneliği Nasıl Alınır?
1 Yıllık Ücretsiz Apple TV Plus Aboneliği Nasıl Alınır?

Tüm Apple TV + programlarının keyfini çıkarmak için ücretsiz bir yıllık Apple TV + aboneliği mi istiyorsunuz? Tabii ki! Son üç ay içinde bir iPhone satın aldıysanız, Apple bu satın alma işlemiyle birlikte ücretsiz bir yıllık Apple TV + hizmeti sunuyor.

Bununla ilgili en güzel şey, iPhone‘u satın alsanız bile, Apple TV + ‘yi aynı Apple kimliğini kullanarak başka herhangi bir Apple cihazında izleyebilmenizdir, yani başka herhangi bir iPhone, iPad, Apple TV veya Mac, şovları izlemek için ayar yapabilir.

1 Yıllık Ücretsiz Apple TV + Aboneliği Nasıl Alabilirsiniz

Yine yakın zamanda yeni bir iPhone satın aldığınızı ve bu satın alma ile üç aylık ücretsiz Apple TV Plus teklifini aldığınızı varsayıyoruz. Öyleyse, ücretsiz yıl deneme sürümünü almak için yapmanız gereken tek şey:

  • iPhone veya iPad’de “TV” uygulamasını açın.
  • Size “Yeni iPhone’unuzda 1 ücretsiz Apple TV + içerir” yazan bir açılış ekranı görünmelidir, eğer öyleyse “1 Yıl Ücretsiz” e dokunun.
1 Yıllık Ücretsiz Apple TV Plus Aboneliği Nasıl Alınır?
  • Aksi takdirde, “Yeni iPhone’unuzda 1 ücretsiz Apple TV + içerir” bulmak için TV uygulamasının Şimdi İzle ekranında gezinin ve orada “1 Yıl Ücretsiz’in keyfini çıkarın”
1 Yıllık Ücretsiz Apple TV Plus Aboneliği Nasıl Alınır?
  • Apple TV + ekranına abone olun, Apple TV Plus aboneliğinizi yıl gaziantep rus escort boyunca ücretsiz başlatmak için “Onayla” ya dokunun
1 Yıllık Ücretsiz Apple TV Plus Aboneliği Nasıl Alınır?
  • Abonelik isteğini onaylamak için Apple Kimliğinizle kimlik doğrulaması yapın

Artık Apple TV + ‘da istediğiniz şovları ve filmleri bir yıl boyunca istediğiniz kadar tamamen ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Onay ekranı, deneme süresinin kayıt tarihinden itibaren 12 ay olan resmi olarak sona erdiğinde size gösterecektir; bu nedenle, hizmetin ücretini ödemek istemiyorsanız bunu unutmayın.

Apple TV Plus aboneliği bir yıl sonra kendini otomatik olarak yenileyecektir, bu nedenle hizmet için ödeme yapmak istemiyorsanız bir noktada iptal etmek istersiniz. Belki de abonelik yenilenmeden birkaç gün önce kendinize bir hatırlatma ayarlayın veya yıldız belleğiniz varsa bunu yapmayı unutmayın, aksi takdirde hizmet için faturalandırmaya başlayacaksınız.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Apple TV + aboneliğini , Ayarlar uygulamasıyla iPhone ve iPad’deki diğer abonelikleri iptal edebileceğiniz gibi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz .

Şu anda pek fazla Apple tv + içeriği yok ve bazı şovlar diğerlerinden daha eğlenceli olabilir, ancak Apple düzenli olarak hizmete yeni şovlar ve içerik ekliyor, bu nedenle TV uygulamasına danışın. en son yeniliklere dikkat etmek istersiniz.

iPhone satın alımıyla ücretsiz Apple TV + aboneliği yılına kaydoldunuz mu? Atladın mı? Apple TV + hizmetinden ve Apple tarafından üretilen TV şovlarından ve içeriğinden hoşlanıyor musunuz? Düşüncelerinizi ve deneyimlerinizi yorumlarda bize bildirin.

Written By

Siberdefter'de Chief Executive Officer

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Apple

Apple platformuna uygulama geliştirirken kullandığımız Pods (Pod veya Cocoapods) Apple Sillicon işlemcili yeni nesil Mac ve Macbook cihazlarda problem çıkartabiliyor. Bu makalede ise bu...

Apple

ABD merkezli teknoloji ve yazılım devlerinden Apple, iPhone SE 2022 modelini tanıttı. 5G bağlantı teknolojisi ve A15 Bionic yonga seti güncellemesi ile gelen akıllı...

Apple

Cupertino merkezli teknoloji ve yazılım devi Apple, 8 Mart 2022 saat 21.00 itibari ile düzenlendiği lansman etkinliğinde yeni teknolojilerini tanıttı ve lansman sonrasında ise...

Apple

Cupertino merkezli teknoloji ve yazılım devi Apple‘ın en son 2024 yılında bir araba piyasaya süreceğini ve bu konuda Toyota veya bir başka Japon otomobil...

Advertisement