Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sinema

Börü 2039 Sezon 2 Ne Zaman?

Yapımcılığını Yönetmen Alper Çağlar‘ın sahibi olduğu CaglarArts ve Doruk Acar‘ın sahibi olduğu Insignia stüdyoları ortaklığında yürütülen aksiyon, gerilim ve dram kategorilerinde Türk yapımı bilimkurgu internet dizisi Börü 2039, BluTV’de altı bölümünü izleyicileriyle buluşturarak sezon finalini gerçekleştirdi.

Büyük bir heyecan ve merak ile biten dizinin yeni bölümünün olup olmayacağı ya da Sezon 2 ile devam edip etmeyeceği büyük bir tartışma konusu iken izleyicileri Börü 2039 Sezon 2 ne zaman gelecek? sorularına net bir yanıt arıyor.

Börü 2039 2. Sezon Ne Zaman Gelecek?

Börü 2039 dizisinden bir kare; Kemal Boratav ve Tomris
Börü 2039 dizisinden bir kare; Kemal Boratav ve Tomris

İlk kez 28 Aralık 2021 tarihinde BluTV’de vizyona giren Börü 2039, son üç bölümünü 10 Mart 2022 tarihinde yayınladı. Yapımcılardan Alper Çağlar ve Doruk Acar ile yapım şirketleri CaglarArts ve Insignia Studios tarafından Börü 2039 2. Sezon hakkında henüz bir açıklama yok.

Dizide Tufan karakterine hayat veren Cansel Elçin, resmi Instagram hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımda Börü 2039 2. Sezon tarihi hakkında net bir bilgi vermiyor olsa dizinin ikinci sezon ile ekranlara döneceğini belirtti.

Cansel Elçin'in Börü 2039 sezon 2 hakkında yaptığı Instagram paylaşımı
Cansel Elçin’in Börü 2039 sezon 2 hakkında yaptığı Instagram paylaşımı

Cansel Elçin, @canselelcin kullanıcı isimli resmi Instagram hesabında 12 Mart tarihinde yaptığı bir paylaşımda; “2. sezonda görüşmek üzere Tufan. Seni çok sevdim.” sözlerine yer vererek resmi olarak Börü 2039’un 2. Sezon ile ekranlara döneceğini belirtti.

Börü 2039 Sezon 2 tarihi hakkında net bir bilgimiz olmamakla birlikte resmi açıklamalar yapıldığında ve tarihler açıklandığında sizlere aktarıyor olacağız. Siberdefter’i takipte kalmayı unutmayın.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Written By

Siberdefter'de Chief Executive Officer

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Sinema

Severek ve heyecan duyarak izlediğimiz Dağ, Dağ 2 ve Börü gibi film ve dizilerin yapımcılığını üstlenen Alper Çağlar’ın meraklanan beklenen projesi BÖRÜ 2039, gerek...

Gain

Türkiye’nin yeni dijital içerik platformu Gain’in, psikolojik gerilim tarzındaki mini dizisi ‘Terapist’ izleyicisiyle https://sisliescortlar.com.tr/ buluştu. Kişilik bozuklukları ve psikotik hastalıklar konusunda uzman bir terapistin karısının öldürülmesiyle...

Genel

Türkiye’de milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan Netflix, 2021 Ocak ayında yayınlanacak olan içerikleri duyurdu. Yeni yapımlar ve sezon devamları dahil olmak üzere, birçok yapımlarla izleyicilerle...

Netflix

Zamanımızın çoğunu evde geçirdiğimiz bu dönemde, birçok insan bu süreci verimli geçirip yeni uğraşlar edinmek istiyor. Bunlardan biri de yabancı dili geliştirmek! Ev konforunda...

Advertisement