Papara Nedir?

2016 yılından bu yana faaliyet gösteren ve kullanım için herhangi bir yaş sınırı bulundurmayan Papara; bir ön ödemeli kart sunan çevrim içi ödeme sistemi. Papara kullanmak için 13 yaşından büyük olmanız yeterlidir.

Papara aslında bir dijital cüzdan uygulamasıdır, buna ek olarak hesabınızdaki parayı günlük hayatınızda herhangi bir ATM ihtiyacı duymadan harcayabilmeniz içinde MasterCard altyapısı ile bir kart sunmaktadır.

Papara Kartlar, içerisinde ne kadar para var ise o kadar kullanılabilirdir. Yani hesabınızda para yoksa harcama yapamazsınız. 10 TL var ise 10 TL değerinde harcama yapabilirsiniz.

Son zamanlarda ismini oldukça duyuran şirket yakın zamanda arayüzünü ve kendini yeniledi. Mobil ve web site tarafında daha modern tasarıma giden şirket uygulamaya yepyeni özellikler ekledi.

Bu özelliklerin en başında ise Cashback (Geri Ödeme) özelliği dikkat çekti. Peki Cashback nedir? Cashback; ödeme yaptığınız bir ürün ya da hizmette belirli bir yüzde (%) oranında yaptığınız ödemenin geri aktarılmasıdır.

Papara Cashback sistemi nasıl çalışıyor?

Papara’nın anlaşmış olduğu markalarda yaptığınız alışverişte ödediğiniz paranın bir kısmı size tekrar iade ediliyor. Bunu isterseniz anında alabilir isterseniz gelecek ay hesabınıza yansıtabilirsiniz. Papara ile yapacağınız Netflix ve Spotify ödemesinde %50 oranında geri ödeme alıyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir