Connect with us

Hi, what are you looking for?

Finans

Papara Nedir?

2016 yılından bu yana faaliyet gösteren ve kullanım için herhangi bir yaş sınırı bulundurmayan Papara; bir ön ödemeli kart sunan çevrim içi ödeme sistemi. Papara kullanmak için 13 yaşından büyük olmanız yeterlidir.

Papara aslında bir dijital cüzdan uygulamasıdır, buna ek olarak hesabınızdaki parayı günlük hayatınızda herhangi bir ATM ihtiyacı duymadan harcayabilmeniz içinde MasterCard altyapısı ile bir kart sunmaktadır.

Papara Kartlar, içerisinde ne kadar para var ise o kadar kullanılabilirdir. Yani hesabınızda para yoksa harcama yapamazsınız. 10 TL var ise 10 TL değerinde harcama yapabilirsiniz.

Son zamanlarda ismini oldukça duyuran şirket yakın zamanda arayüzünü ve kendini yeniledi. Mobil ve web site tarafında daha modern tasarıma giden şirket uygulamaya yepyeni özellikler ekledi.

Bu özelliklerin en başında ise Cashback (Geri Ödeme) özelliği dikkat çekti. Peki Cashback nedir? Cashback; ödeme yaptığınız bir ürün ya da hizmette belirli bir yüzde (%) oranında yaptığınız ödemenin geri aktarılmasıdır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Papara Cashback sistemi nasıl çalışıyor?

Papara’nın anlaşmış olduğu markalarda yaptığınız alışverişte ödediğiniz paranın bir kısmı size tekrar iade ediliyor. Bunu isterseniz anında alabilir isterseniz gelecek ay hesabınıza yansıtabilirsiniz. Papara ile yapacağınız Netflix ve Spotify ödemesinde %50 oranında geri ödeme alıyorsunuz.

Written By

Siberdefter'de Chief Executive Officer

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Finans

Papara, Nisan 2016 tarihinde BDDK tarafından yetkili lisans alarak Ağustos 2016 tarihinde faaliyetlere başlayan Türkiye Cumhuriyeti merkezli elektronik para kuruluşu. 7.055.000 Türk Lirası Öz...

Finans

18 yaş altındaki gençlerin kendi kartlarına sahip olmasını ve cebindeki paraları dijitalde rahatça harcayabilmesini sağlayan Papara, Türkiye merkezli bir elektronik para kuruluşu. Bilmeyenler için...

Advertisement