Connect with us

Hi, what are you looking for?

Finans

Video İzleyerek Para Kazanmak

Video İzleyerek Para Kazanmak
Video İzleyerek Para Kazanmak

İnternetin ve teknolojinin ilerlemesi ile yediden yetmişe herkesin internet aracılığı ile para kazanması muhtemel oldu. Durum öyle ki internetten para kazanabilmenin binbir çeşit yolu var, bizde bugün bunlardan bir tanesi olan video izleyerek para kazanmayı anlatacağız.

Öncelikle şunu belirtmekte bir fayda görüyorum; video izleyerek para kazanabileceğiniz bir düzine internet sitesi mevcuttur. Biz yalnızca keşfettiğimiz bir yolu sizlerle paylaşmayı istiyoruz, buradan bir verim alamazsanız ya da paranız belirtildiği gibi verilmezse doğru arama teknikleri ile internetten video izleyerek para kazanabileceğiniz bir çok yolu öğrenebilirsiniz.

Video izleyerek para kazan: Wintube

Wintube Nedir? hem sizlere verilen beş videoyu 24 saat ara ile izleyerek hem de arkadaşlarınızı platforma davet ederek para kazanabileceğiniz bir internet sitesi. İçeriğinde her gün sizler için belirlenen beş adet video bulunuyor ve bu beş videoyu 0.30 dolar ise 0.62 dolar arasında yalnızca 34 saniye izleyerek kazanabiliyorsunuz.

Wintube isimli internet sitesi aynı zamanda her kayıtta bakiyenize 5 dolar tanımlaması yaparak sizlere yardımcı oluyor. Bunların yanı sıra platforma bir arkadaşınızı davet ederseniz kayıt olduğu an bakiyenize anında 1 dolar yatırılıyor.

Wintube’dan para nasıl çekilir?

Video izleyerek para kazandığınız Wintube internet sitesi; Paypal, Webmoney, Western Union ve Payooner gibi sistemler aracılığı ile paranızı sizlere iletiyor. PayPal ülkemizde kullanılmasa da Payooner aracılığı ile paranızı banka hesabınıza aktarabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Written By

Siberdefter'de Chief Executive Officer

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Advertisement