Elektrikli Scooter Martı 2 Yaşında!

Türkiye’nin en popüler elektrikli scooter hizmeti Martı, 4 Mart 2021 tarihi itibariyle iki (2) yaşına girdi. Bu anlamlı günü kutlamak isteyen şirket, 4 Mart günü boyunca sürüşlerden açılış ücreti almayacağını duyurdu.

Faaliyete geçtiği günden itibaren, bir yıl boyunca sevenleri ve müşterileri için sürekli bir hizmet yenilemesi ve yenilikler peşinde koşturan Martı, bir yıl içerisinde çok farklı hizmetlere imza attı.

Bir yıl içerisinde Martı’da ücret indirimleri, cüzdan özelliği, Instagram’dan takip edenlere Cüzdan bakiyesi, Martı logolu kask ve yerli Martı scooterı Anadolu 1 bu bir yıl içerisinde yapılanlardan yalnızca bir kaçıydı.

Bugün ise Martı’nın doğum günü, kendisinin ikinci yaşını kutluyor ve severek kullandığımızı dile getirmek istiyoruz. 4 Mart 2021 tarihi boyunca yapacağınız Martı sürüşlerinde başlangıç ücreti alınmıyor.

Martı’dan elektrikli araba geliyor

Martı'dan elektrikli araba geliyor
Martı’dan elektrikli araba geliyor

Martı’nın kurucularından Oğuz Alper Öktem, bundan sadece bir kaç ay önce kendine ait Instagram hesabından yaptığı bir paylaşım ile çok yakında İstanbul başta olmak üzere bir çok illere elektrikli Martı arabalarının geleceğini duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir