Connect with us

Hi, what are you looking for?

Haberler

FilmBox Hollywood Yıldızları Haftası

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde yer alan başta gelen film ve dizi kanalı FilmBox, etkileyici öyküleri, dünya yıldızları ile bir araya getiren sinema filmleriyle kış gecelerine heyecan ve eğlence katıyor.

22 – 29 Aralık tarihleri arasında, Diane Keaton, Kevin Kline, Dianne Wiest, Ben Affleck, Tommy Lee Jones ve Audrey Tautou gibi popüler yıldızların gişelerde başarı kazanan filmleri, izleyicilere sinema havası yaşatacak.

Can Yoldaşım (Darling Companion) – 22 Aralık Salı – Saat: 21:30

Salı gecesi, köpeğini kocasından daha çok seven bir kadının öyküsü ekranlara gelecek.

Kendini yalnız hisseden, kocası Joseph ile bitmeyen bir mücadelede olan Beth, bir gün bir otoban kenarından kurtardığı köpekle özel bir bağ kurar; ancak sorumsuz koca Joseph bir gün köpeklerini kaybeder.

Diane Keaton, Freeway

Evdeki misafirlerin de arama seferberliğine dahil edilmesiyle Beth ve arkadaşları, kendilerini duygusal, bazen üzücü, bazen de komik bir maceranın tam da içinde bulurlar.

Diane Keaton, Kevin Kline

Büyük Adamlar (The Company Men) – 24 Aralık Perşembe – Saat: 21:30

Perşembe gecesi ekranlara sunulacak film, kurumsal dünyanın acımasız kurallarının, insan hayatı üzerindeki etkilerini öyküleştiriyor.

Büyük bir şirkette, oldukça iyi işlerde çalışan üç adam, beklemedikleri bir anda işten çıkarıldıktan sonra hayatın tüm zorluklarıyla yüzleşecek ve yaşanan bu krizler aileleri ve çevrelerini etkileyecektir.

Aşk Bilmecesi (Chinese Puzzle) – 29 Aralık Salı – Saat 23:05

29 Aralık Salı gecesi, sevimli aktris Audrey Tautou, ABD’de geçen bir Fransız filmi öyküsü ile ekranlara misafir oluyor. İspanyol Pansiyonu ve Rus Bebekler filmlerinin devamı olan filmde Xavier’in eski eşi 2 çocuğunu da alıp New York’a taşınır.   Çocuklarından ayrı olmak istemeyen Xavier de çaresizce New York’a taşınır.

FilmBox izlemek isteyen sinema severler, seçkin TV platformları TV+ Kanal 20, KabloTV Kanal 336, D-Smart Kanal 19 ve Vodafone TV üzerinden kanala ulaşabiliyor. FilmBox içeriklerine ayrıca, FilmBox Live websitesi ve uygulaması kullanılarak bilgisayar, tablet ve mobil telefon ekranlarından da erişim sağlanabiliyor.

FilmBox Hakkında:

SPI International, FilmBox’un yanı sıra Türkiye’de yayın yapan diğer kanallarıyla da kaliteli yapımlar sunuyor. SPI International bünyesinde, ülkemizin yanı sıra 25 ülkede 30 milyon kişiden oluşan geniş bir abone kitlesine ulaşan FilmBox, popüler TV dizileri, gişe rekorları kıran Hollywood filmleri, yılların eskitemediği klasikler gibi farklı türlerde içerik sunuyor.

SPI International kanalları arasında, canlı karşılaşma heyecanı da sunan dövüş sporu kanalı FightBox, adrenalin sporu yarışmalarını ekrana taşıyan Fast&FunBox, ödüllü belgeseller sunan DocuBox, dünyanın ilk HD moda kanalı olan FashionBox yer alıyor.

SPI International Hakkında:

SPI International, 6 kıtada 42 televizyon kanalı ve dijital servisleriyle faaliyet gösteren 65 milyon aboneye sahip global bir medya şirketidir. SPI aynı zamanda dünya genelinde 4K/Ultra HD içeriğin de en büyük dağıtıcılarından biri konumunda yer almaktadır. Dünya çapında 700’den fazla operatörle iş birliği bulunan SPI, gelişmiş teknolojisi sayesinde internete bağlanabilen herhangi bir cihaz ile büyük global medya sağlayıcılar ve yerel OTT sağlayıcılar üzerinden abonelerine 4K/UHD programları da dahil olmak üzere, TV kanalları ve tüm film arşivine ulaşma imkanı sağlıyor. Yakın zamanda Hollanda’nın en büyük premium film servislerinden Film1’ın 4 kanalını ve dijital servislerini de portföyüne ekleyen SPI, büyüme ivmesini tüm hızıyla sürdürmektedir. 

Advertisement. Scroll to continue reading.

Dünya lideri film tedarikçisi ve televizyon programcısı kimliği ile, 25 yılı aşkın bir süredir uluslararası pazarda itibar sahibi olan SPI International, büyük lisans tedarikçileri iş birliğiyle yüksek talepli ilgi çekici içerikler sağlar. 

Written By

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Advertisement