Connect with us

Hi, what are you looking for?

İnternet

Instagram Canlı Yayınlarına Para Kazanma Geliyor!

Instagram Canlı Yayın‘da Rozetler‘in, aralarında Türkiye’nin de bulunmuş olduğu birçok ülkede 50 bini aşkın içerik üreticisinin kullanımına sunulduğunu açıkladı. Canlı Yayın’da Rozetler, içerik üreticilerine takipçileriyle daha derin bir etkileşim kurarken gelir elde etme fırsatı sunuyor.

Rozetler’i kullanıma açan içerik üreticilerinin Canlı Yayın yorumları altında bir rozet satın alma butonu yer alacak. İnsanlar bu butona tıklayarak Rozet seçebilecek ve Google Play yada Apple Store yönlendirmelerini takip ederek satın alabilecek. Bir içerik üreticisinin canlı yayınında Rozet alan kişi insanlar, yorumlarda isimlerinin yanında çıkan Rozet ile öne çıkıyor ve içerik üreticisinin Rozet sahipleri sıralamasında yer almak ve hususi bir kalp ikonu erişimine haiz olmak şeklinde özelliklere erişebiliyor.

Bu dönemde içerik üreticilerine daha çok yardımcı olabilmek adına Instagram, Kasım ayından itibaren muayyen bir müddet süresince içerik üreticilerine Rozetler ile elde ettikleri gelire eşit oranda destekte bulunacak. Instagram, bu özelliğin içerik üreticilerinin Instagram üstünden daha çok gelir elde edebilmesi adına yeni araçlar sunma vizyonunun bir parçası bulunduğunu ve geri bildirimler doğrultusunda Rozetler’in daha çok içerik üreticisinin kullanımına sunulacağını söyledi.

Written By

Siberdefter'de Chief Executive Officer

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Advertisement