Connect with us

Hi, what are you looking for?

Otomobil

Nissan Qashqai Midnight Edition Artık Yollarda!

Nissan, tasavvur değişimleri ve ek donanımlarıyla dikkat çeken Qashqai Midnight Edition versiyonunu tanıttı. 10 yıldan uzun süreden beri segmentinde kuvvetli imajıyla ve performansıyla yer edinen Nissan Qashqai, yeni tasarımıyla beğenileri topladı.

Nissan, dünyanın ilk crossover’ı olan Qashqai modelinde bir takım tasavvur değişikliği ve ek donanımlarıyla dikkat çeken Qashqai Midnight Edition versiyonunu tanıttı. Kompakt SUV sınıfının yaratıcısı olan ve hem bireysel bununla beraber aile kullanımına da uygunluğuyla beğeni toplayan Qashqai, Midnight Edition tasarımıyla dikkatleri üstüne çekmeyi istanbul escort bayan başardı.

Nissan Qashqai Midnihgt Edition ile alakalı malumat veren Nissan Türkiye, Kuzey Afrika ve BDT Genel Müdürü Emre Doğueri, “Nissan Qashqai her vakit en burun kıvırılmayan modellerimizden biri oldu, şimdi de siyah detaylarla zenginleştirdiğimiz Midnight Edition versiyonumuzu sunmaktan saadet duyuyoruz.

Qashqai Midnight Edition, Skypack versiyonu üstünde genel hatlarıyla tasavvur değişimleri ve ek donanımlar ile oluşturulmuş bir versiyon. Tasarımda, siyah V-Motion ızgara, karartılmış ön farlar, 19″ siyah alaşımlı jantlar, siyah tavan rayları, Alcantara koltuklar, siyah ayna kapakları öne çıkan değişimler içinde yer alıyor.

Bu değişikliklerin yanı sıra karartılmış stoplar, ön ve arka siyah ekler, siyah hava kanalı çerçeveleri, siyah tavan ve A sütunu döşemesi, Midnight Edition kapı basamakları da bu versiyonla sunulacak özellikler içinde bulunuyor.” diye konuştu.

Nissan Qashqai Midnight Edition, zeki çarpışma önleme sistemi, zeki otomatik uzun far asistanı, zeki anahtar benzer biçimde birçok Nissan Intelligent Mobility özelliğiyle de emin ve konforlu bir sürüş deneyimi sunmaya devam ediyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Written By

Siberdefter'de Chief Executive Officer

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Advertisement