Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sinema

The Walking Dead’e Michone Karakteri Geri Dönebilir

The Walking Dead hayranları bu habere çok sevinecek. Çünkü bu haber tam olarak The Walking Dead hayranlarına göre!

siberdefter-twd
siberdefter-twd

The Walking Dead hayranları bu habere çok sevinecek. Çünkü bu haber tam olarak The Walking Dead hayranlarına göre!

The Walking Dead dizisi geçen sezon bir başka lider oyuncusundan birini daha kaybetti. Danai Gurira’nın canlandırdığı Michone karakteri 13. bölümde diziden ayrıldı. Bu durum hayranları bir hayli üzdü. Michonne, en popüler karakterlerinden biri olarak uzun yıllar izleyiciyle buluştu. Bu durum hayranları da fazlasıyla üzdü ama bir ihtimal, Michone geri dönebilir!

Bu zamana kadar, diziden ayrılan bütün karakterlerin sonsuza kadar veda etmediğini ve geri dönebildiğini şahit olduk. Hatta birkaç kez ayrılıp geri gelen karakterler bile olmuştu. Bu nedenle, söylentilerin aksine Michone bu sene dönmezse bile önümüzdeki yıllar dönebilir ve bu durum büyük bir sürpriz olmayacak. Aslında, daha önce Scream 5’in geliştirilmekte olduğunu ve Han’ın Fast & Furious 9’da geri döndüğünü söyleyen bazı kaynaklara göre AMC, 12. sezonda Michonne’u geri getirmeyi planlıyor.

Diziye geri dönen karakterlere baktığımızda bu durum hiç sürpriz olmuyor. Lauren Cohan’in geri gelmesini gördükten sonra da bizlere büyük şaşkınlık yaratmayacaktır. Maggie, sezon 10 finaliyle dönmeden önce, 9. sezonun başında belirlenmişti ve kaynaklar bu bilgiye de ulaşmıştı. Benzer şekilde, Gurira 10. sezonun sonlarına doğru The Walking Dead dizisinden ayrıldı ve görünüşe göre 12. sezonda tam zamanlı olarak dönecek. Michonne’u en son, Rick Grimes’i ararken ve hayatta kaldığına dair kanıt bulduktan sonra gördük. Bu, Gurira’nın Andrew Lincoln filmlerinde ya da bunlarla bağlantılı olan bir spin-off mini dizisinde yer alabileceğinin de göstergesi olabilir.

Bir söylentiye göre, 12. sezon, dizinin son sezonu olacak. Daha sonra film ve bağlı dizi projelerine devam edilecek. Bu sebeple, son sezonda geri getirilebilecek her karakteri bekleyebiliriz. Yaratıcı Robert Kirkman geçtiğimiz günlerde çizgi romanların son sayısından Yargıç Michonne’yi ekrana uyarlamak istediğini dile getirmişti.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Written By

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Advertisement