Reddit, Ethereum ile Ortaklık Kurdu!

Son zamanlarda borsa ve kripto para borsasındaki hareketlerden sorumlu tutulan Reddit, kripto para birimlerinden Ethereum ile ortaklık kurdu.

Tether davası yine ertelendi. Piyasanın lider konumundaki Bitcoin hakkında ’çift harcama’ söylentilerinin yanlış olduğu kanıtlandı. Dava, ek belgelerin istenmesi üzerine 30 gün sonrasına erteleme aldı.

Şimdi ise sosyal medya platformlarından Reddit, Ethereum Foundation ile ortaklık kurdu. 450 milyon kullanıcısı olan şirket, bu ortaklık ile birlikte platformdaki kullanıcılarının blockchain hizmetinden yararlanmasını sağlamayı amaçlıyor. Bunun dışında, Reddit, merkezi olmayan internet vizyonu için işe alım süreci başlatmış durumda.

Kurumsal firmalardaki Bitcoin sayısı 105 bin 837 BTC!

Kurumsal firmaların envanterinde bulunan kripto para birimi Bitcoin, bir yılda yüzde 400 artarak 3.6 milyar dolar değere ulaştı. Geçtiğimiz yıl, halka açık şirketlerin bilançolarında 20,000’den az BTC duruyorken, bugün 19 halka açık şirket bilançolarında 3.6 milyar doların üzerinde toplam 105,837 BTC bulunuyor.

DeFide son 24 saatte yüzde 20nin üzerinde artış yaşandı. DeFi protokollerinin toplam piyasa değeri ise 45 milyar dolara yaklaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir