Electroneum: Telefonunuzu Açık Tutarak Para Kazanın

Telefonunuzu açık tutarak madencilik yapmaya ve bunun karşılığında da para kazanmaya ne dersiniz? Herkes “evet”

Telefonunuzu açık tutarak madencilik yapmaya ve bunun karşılığında da para kazanmaya ne dersiniz? Herkes “evet” diyor galiba değil mi…

Bu yeni kripto para birimi daha yeni yeni çatallanmaya başlayan bir kripto para birimi ve kullanıcılara oldukça kullanışlı özellikler sunuyor.

Bu yeni kripto para birimi sadece mobil cihazınızdan (tablet, telefon veya phablet) hesabınıza giriş yapıp bulut madenciliğini başlatarak para kazanmanıza imkan sunuyor. iOS uygulamasında ödemeler 100 ETN’de olur iken Android kısmında bu işlem sınırsız (yani herhangi bir limitleme yok istediğiniz zaman cüzdanınıza aktarım yapabilirsiniz.)

[onerilen id=”87″]

Kripto para birimleri ile alakası pek olmayıp bu işe başlamak isteyenler için ideal bir seçim olacatır. Aşağıda madenciliğe nasıl başlayacağınız ile ilgili bir rehber sizler için hazırladık.

Electroneum Nasıl Kullanılır?

  • Kendinize bir hesap oluşturun ve hesabınızı doğrulayın.
  • Mobil cihazınıza (iOS veya Android yüklü herhangi bir cihaz) Telefonunuza mobil uygulamayı yükleyin ve çalıştırın.
  • Uygulama üzerinden hesabınıza giriş yapın ve bulut madenciliğini çalıştırın.
  • Uygulama üzerinde ayarlar bölümüne geçiş yapıp Promo bölümünden Tavsiye Programı ekranına geçiş yapın.
  • Açılan ekranda kod ekleme düğmesini bulup tıklayın ve bir sonra ki madde de yer alan kodu yerleştirin
  • Yönlendirme Kodu: FB83E5

İşte işlemler bu kadar basit, artık telefonunuz internete bağlı olsada olmasada veya uygulama arkaplanda açık olup olmasada bulut madenciliği yapmaya devam edecek.

Yanlış duymadınız bu kripto para biriminde madencilik yapmanız için internete bağlı olmanız ya da uygulamanın arkaplanda açık olmasına gerek yok.

Şu an değeri her ne kadar düşük olsa da eminim ki ileride Bitcoin gibi palazlanacak ve oldukça değer kazanacak. Bu sebepten ötürü şimdiden ETN kazanmak oldukça mantıklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir