Ticimax’den Kadın Girişimcilere E-Ticaret Desteği!

Ticimax E-ticaret Sistemleri, her sene gerçekleştirmiş olduğu gibi bu sene da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özelinde kadınlara yönelik ücretsiz e-ticaret eğitimi sağlayacak. Başarı yolunda ilerleyen girişimci kadınlara e-ticaret paketi hediye edilecek.

E-ticaret teknolojileri firması Ticimax, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel kadın girişimciler için ücretsiz e-ticaret eğitimi sunacak. Eğitim bitiminde başarılı olan kadınlara destek olmak adına e-ticaret paketi hediye edilecek ve girişimlerine destekte bulunulacak.

8 Mart günü online olarak gerçekleştirilecek eğitimde, internetten ürün satışı yapmak isteyen ve işini dijital dünyaya taşımak isteyen her kadına açık olacak.

E-ticarete Başlarken Dikkat Edilmesi Gerekenler, E-ticaret Paneline Genel Bakış, E-ticaret Kurulum ve Yönetiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler, E-ticaret Pazarlama Yöntemleri ve E-ticaret Girişim Başarı Hikayesi gibi konu başlıklarının masaya yatırılacağı eğitimin sonunda, e-ticarete başlamak için nasıl bir yol izlenmesi gerektiği ve e-ticarette başarılı bir süreç sürdürmek için ihtiyaç duyulan tüm bilgiler öğrenilebilecek.

Laptop ile ilgilenen kadın - Ticimax'den Kadın Girişimcilere E-Ticaret Desteği! - Siberdefter
Laptop ile ilgilenen kadın

Ticimax’in 8 Mart Eğitiminin konu başlıkları

  • E-ticarete Başlarken Dikkat Edilmesi Gerekenler
  • E-ticaret Paneline Genel Bakış
  • E-ticaret Kurulum ve Yönetiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler
  • E-ticaret Pazarlama Yöntemleri ve E-ticaret Girişim Başarı Hikayesi
  • E-ticarete başlamak için nasıl bir yol izlenmeliyiz
  • E-ticarette başarılı bir süreç sürdürmek için ihtiyaç duyulanlar

Dünya Kadınlar Günü’nün kutlandığı 8 Mart günü saat 14’de başlayacak eğitime kayıt linki: https://www.ticimax.com/egitim/8-mart-dunya-kadinlar-gunune-ozel-e-ticaret-egitimi/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir