AppGallery’den Yeni Yıl Hediye Kampanyası

Android tabanlı tüm akıllı cep telefonu ve tabletlere yüklenebilen dünyanın en büyük üçüncü uygulama mağazası AppGallery, yeni yıla özel bir fırsat sunuyor.

Yeni Yıl kapsamında tüm katılımcılara mobil internet paketleri ve yeni hediyeler dağıtıyor.

5 kişiye verilecek Büyük Ödül ise HUAWEI Mate 40 Pro, HUAWEI Matebook 14 ve HUAWEI Watch GT 2 Pro’dan oluşan hediye seti.

21 Aralık 2020 – 3 Ocak 2021 tarihleri arasında sürecek AppGallery Yeni Yıl Kampanya fırsatlarından yararlanabilmek için Huawei kimliği ile AppGallery üzerinden AppGallery ile Yeni Yılda da Hep Kazan için hazırlanan uygulama listesinden kampanya süresi içerisinde 1 uygulama indirildiğinde Şanslı Çarkı çevirmek için 1 hak kazanılabilecek.

Şanslı Çarkı çeviren kullanıcılar her gün bir kere, hediyelerden birini kazanıyorlar.

AppGallery Yeni Yıl Hediye Kampanyası - AppGalery Huawei - Siberdefter
AppGallery Yeni Yıl Hediye Kampanyası

Şanslı Çarkı çevirerek kazanılabilecek ödüller:

  • Tüm operatörlerde geçerli Aylık 10 GB internet paketi, Haftalık 1 GB internet paketi
  • Haftalık 2 GB internet paketi
  • Günlük 1 GB internet paketi
  • Günlük 500 MB internet paketi
  • 100TL değerinde Huawei Online Mağaza hediye çeki

Katılımcılar bu ödüllerden haftada 3 kez kazanım sağlayabilecek. Haftalık 3 kazanma şansı, günde bir kere Çark çevirme ile kullanılabilecek. Bu hediyeler sonrasında kullanıcılar, kişisel bilgilerini doldurarak, özel çekilişe katılma hakkı kazanıyorlar.

Huawei Yeni Yıl Hediye Paketi - AppGalery
Huawei Yeni Yıl Hediye Paketi

Yeni yıl büyük ödülü: 5 kişiye HUAWEI Mate 40 Pro, HUAWEI Matebook 14 ve HUAWEI Watch GT 2 Pro‘dan oluşan Huawei hediye seti.

Milli Piyango tarafından yapılacak haftalık çekilişin kazananları, Ad, Soyad ve Şehir bilgileriyle birlikte Birgün Gazetesi’nde yayınlanacak.

Tüm Android işletim sistemli cihazlara açık olan AppGallery uygulama mağazası, hepsi basit ve sorunsuz bir tarama deneyimi ile arama yapılabilen haber, sosyal medya, eğlence ve daha fazlasını içeren 18 kategoride uygulama bölümüne sahip.

Kullanıcılar isterlerse Huawei’nin Petal Search uygulamasını indirip, tüm kaynaklardan aynı anda uygulama araması da yapabiliyorlar.

Huawei AppGalery İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir