Connect with us

Hi, what are you looking for?

Liste

Excel Öğrenebileceğiniz 5 Kurs!

Günümüzde Excel uygulamasını kullanarak para kazanmak çok kolay! Raporlama yaparken, muhasebe işlerinde, şirket içi planlamalarda, çalışma programı yaratırken Excel hayatımızın odak noktasında yer alıyor. Gider hesaplama yaparken, ürün tablosu oluştururken, stok tutarken, diğer sistemlerle çalışırken vesaire Microsoft Excel veya alternatiflerini kullanmak insanlara muhteşem bir iş kolu oluşturuyor.

Excel; küçük veya büyük işletmelerin, okulların, şirketlerin mutlaka kullandığı bir araçtır. Rapor oluştururken tablo ve grafiklerden faydalanabilirsiniz, hesaplama yaparken formüllerle kendinize kolaylık sağlayabilirsiniz ve dinamik bir düzenleme alanı oluşturabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Excel Kursları

Microsoft Excel hakkında

Microsoft Excel programı, Amerika Birleşik Devletleri merkezli yazılım ve teknoloji devi Microsoft tarafından hem Windows hem de Apple macOS işletim sistemlerinde çalışabilen bir tablolama programıdır. Microsoft Office ve Microsoft 365 paketlerine de dahildir. Genellikle okullarda, işyerlerinde ve muhasebe işlerinde kullanılır.

Written By

Siberdefter'de Chief Executive Officer

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Advertisement