Connect with us

Hi, what are you looking for?

Oyun

Epic Games, Ücretsiz GTA 5 Alana, 60 TL Veriyor!

Epic Games, Ücretsiz GTA 5 Alana, 60 TL Veriyor!
Epic Games, Ücretsiz GTA 5 Alana, 60 TL Veriyor!

Epic Games’in başlatmış olduğu ve tam bir hafta boyunca devam edecek ücretsiz Grand Thef Auto V (GTA 5) Premium Edition kampanyası dahilinde, GTA 5’i ücretsiz vermesi yetmezmiş gibi birde GTA 5’i ücretsiz alan herkese 60 TL değerinde indirim kuponu veriyor!

Epic Games’in sürdürmekte olduğu “Mega Sale” yani büyük indirim günlerinde 160 Türk Lirası değerinde olan Grand Theft Auto 5: Premium Edition zaten ücretsiz bir biçimde satılıyor ve hemen hemen herkes farklı hesaplar ile stok yapıyor (satacaklar galiba :D)

Şirket bu muhteşem oyunun yanında bir güzellik daha yapıp 80 TL ve üzeri oyunlarda geçerli olmak üzere 60 TL’lik bir indirim kuponu veriyor. Ücretsiz bir biçimde GTA 5 sahibi olurken 60 TL’lik bir kupon ile istediğiniz bir başka oyunu çok daha ucuza alabiliyorsunuz. Oyun severleri kökten sevindiren Epic Games, her hafta güzel oyunları indirim ile ücretsiz dağıtıyor.

Epic Games’te İkinci Büyük İndirim Geliyor!

Sevgili Epic Games, Grand Theft Auto V indirimine ek olarak bir tane daha büyük bir oyunu ücretsiz olarak sunacak. Bu haberin yayımladığımız süreden tam 6 saat sonra bir başka büyük oyun ücretsiz hale gelecek. Bizi ve Epic Games’i takipte kalın

Advertisement. Scroll to continue reading.
Written By

Siberdefter'de Chief Executive Officer

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Advertisement