Connect with us

Hi, what are you looking for?

Oyun Konsolu

Xbox, 20. Yılını Özel Üretim Kontrolcü ile Kutluyor!

Amerika Birleşik Devletleri merkezli yazılım ve teknoloji devi Microsoft’un Xbox Series X ve Series S konsolları için 20. yıl dönümü Xbox Kontrolcüsü, resmi duyurusu öncesinde çevrimiçi olarak sızdırıldı.

Oldukça çekici yarı saydam siyah ve yeşil denetleyici, denetleyicinin çeşitli açılardan tamamen aydınlatıldığını gösteren bir mağaza listesinde Best Buy üzerinde sızdırıldı.

Best Buy alışveriş sitesinin Kanada sitesinde sızdırılan listede özel seri kontrolcü hakkında “Geçmişin stillerinden ve yeniliklerinden ilham alan bu 20. Yıl Özel Sürümü Xbox kablosuz kontrol cihazı, size son 20 yılın en iyilerini sunuyor”, dikkat çekici bir açıklama yazısı yer alıyor.

Xbox’ın imza stiline sadık kalan canlı yeşil ayrıntılara sahip şeffaf siyah bir tasarıma sahipken, incelikle tasarlanmış düğmeler ve hibrit bir D-pad, hassas, taktiksel oyun oynamayı mümkün kılıyor.”

Microsoft kısa süre önce bu yeni kutlama 20. yıl dönümü denetleyici tasarımını, herhangi bir ayrıntı göstermeyen siluetli şifreli bir tweet ile ufaktan da olsa duyurmuştu, ancak Best Buy bu gizemi oldukça bozdu.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Xbox’ın 20. yıla özel denetleyicisi

Bu denetleyicinin yanı sıra Microsoft, Xbox’ın 20. yıl dönümünü, yakın zamanda duyurulan Adidas “Forum Tech” spor ayakkabıları, Krispy Kreme Xbox donutları ve tabii ki Series X mini-fridge gibi çeşitli özel sürüm aksesuarlar ve ürünlerle kutlamaya devam ediyor.

Written By

Siberdefter'de Chief Executive Officer

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Microsoft

Amerika Birleşik Devletleri merkezli yazılım ve teknoloji devi Microsoft, şirketlere ve okullara yönelik konferans uygulaması Microsoft Teams’e yeni bir Arama deneyiminin geldiğini resmi olarak...

Oyun

Retro esintili ritim tabanlı FPS oyunu BPM: Bullets Per Minute, Xbox One ve PlayStation 4’e 2021 yılı itibariyle geliyor. Gösterişli yeni bir fragmanla duyurulan...

Haberler

Geride bıraktığımız birkaç hafta içerisinde Amerika Birleşik Devletleri merkezli teknoloji ve yazılım devlerinden Microsoft’un, oyunculara yönelik popüler sesli ve görüntülü mesajlaşma servisi Discord‘u satın...

Microsoft

5 Ağustos 2020 saat 17.00 itibari ile YouTube’da Canlı Yayın’a giren Samsung, Unpacked 2020 etkinliğine başladı. Etkinlikte Samsung Galaxy Note 20 ailesi, Galaxy Watch...

Advertisement