Connect with us

Hi, what are you looking for?

Microsoft

Samsung ve Microsoft Artık Birlikte Çalışıyor

5 Ağustos 2020 saat 17.00 itibari ile YouTube’da Canlı Yayın’a giren Samsung, Unpacked 2020 etkinliğine başladı. Etkinlikte Samsung Galaxy Note 20 ailesi, Galaxy Watch 3, Galaxy Buds Live, Galaxy Tab S7 ve S7 Plus, Galaxy Z Fold 2 ürünleri ile tanışmış olduk.

Lansmanda gördüğümüz ürünler daha önceden internete sızdırılmıştı ki bu sefer sızan görüntüler lansman vasıtası ile birebir doğrulandı, her ne kadar heyecan ile başlamış olsakta bu heyecanımız çok uzun sürmedi.

Microsoft yardımı ile Samsung Ekosistemi

Link to Windows - Galaxy Note 20 | Siberdefter
Link to Windows – Galaxy Note 20

Teknoloji devi Samsung, yazılım devi Microsoft ile kurduğu ortaklığı yeni amiral gemisi telefonları Galaxy Note 20 ve Note 20 Plus modelleri ile birlikte duyurdu. Artık Windows 10’un “Telefonunuz” özelliği ile Galaxy Note 20 serisi telefonlarınız ve Tab S7 ailesi tabletlerinizi Windows 10 yüklü herhangi bir cihazdan ya da Samsung dizüstü bilgisayarlardan kontrol edebileceksiniz.

Uygulamaları Bilgisayardan kullanma

Windows 10 Telefonunuz uygulaması ve Galaxy Note 20 entegrasyonu - Siberdefter
Windows 10 Telefonunuz uygulaması ve Galaxy Note 20 entegrasyonu

Windows 10’nun Telefonunuz isimli aplikasyonu sayesinde yeni nesil Samsung Galaxy Note 20 telefonunuzun içerisine doğrudan erişim yapabileceksiniz.

Fotoğraflarınız, uygulamalarınız, mesajlarınız, aramalarınız artık Telefonunuz uygulamasında gözükecek ve telefonunuzda yüklü olan herhangi bir uygulamayı Windows bilgisayarınızda kullanabileceksiniz.

Bilgisayar başında önemli bir işiniz varken telefona ihtiyaç duymadan yemek siparişi verebilmek için Windows 10’un Telefonunuz uygulaması sayesinde telefonunuzdaki yemek uygulamasını bilgisayarınızda çalıştırarak kolayca sipariş verebileeksiniz.

Telefonunuzdaki uygulamayı bilgisayarınıza indirin

Windows 10 Telefonunuz uygulaması - Siberdefter
Windows 10 Telefonunuz uygulaması

Örneğin telefonunuzda yüklü olan Pinterest uygulamasını Windows 10 başlat çubuğuna yerleştirebileceksiniz. Böylelikle eğer telefonunuz ile bilgisayarınız birbirine bağlı ise uygulamayı bilgisayarınızdan kolayca kullanabileceksiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Written By

Siberdefter'de Chief Executive Officer

1 Comment

1 Comment

  1. Pingback: Mudrunner 26 Kasımda Epic Games'te ücretsiz olacak | Siberdefter

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Oyun Konsolu

Amerika Birleşik Devletleri merkezli yazılım ve teknoloji devi Microsoft’un Xbox Series X ve Series S konsolları için 20. yıl dönümü Xbox Kontrolcüsü, resmi duyurusu...

Microsoft

Amerika Birleşik Devletleri merkezli yazılım ve teknoloji devi Microsoft, şirketlere ve okullara yönelik konferans uygulaması Microsoft Teams’e yeni bir Arama deneyiminin geldiğini resmi olarak...

Haberler

Geride bıraktığımız birkaç hafta içerisinde Amerika Birleşik Devletleri merkezli teknoloji ve yazılım devlerinden Microsoft’un, oyunculara yönelik popüler sesli ve görüntülü mesajlaşma servisi Discord‘u satın...

Unpacked 2020

Android tabletler bir iPad kadar popüler olmayabilir, ancak bu durum Samsung’un yeni tablet modellerini tanıtmasına engel olmadı ve Samsung yeni amiral gemisi tabletlerini tanıttı:...

Advertisement