Connect with us

Hi, what are you looking for?

Oyun

Halo Infinite 2021 Yılında Gelecek

Microsoft, uzun süredir tahmin edilen Halo Infinite çıkış tarihini 2021 Sonbaharına erteledi.

Başlangıçta bu yıl 10 Kasım tarihinde piyasaya sürülecek olan oyun Xbox’ın amiral gemisi lansmanına özel, bu Temmuz’daki Xbox Games Showcase’de herkese açık oyun açıklamasının ardından yüksek profilli bir gecikme yaşandı.

Pek çok hayran, Microsoft’un Xbox Series X ve Xbox Series S konsollarının yeteneklerini gösterebilecek yeni nesil bir lansman başlığı olarak oyunun grafiksel doğruluğunu sorguladı. Demoda ayrıca herhangi bir ışın izleme özelliği yoktu; bu özellik, lansman sonrası güncellemede eklenmesi planlanıyordu.

Dün gece yayınlanan bir Halo Waypoint güncellemesinde, deneyimli Halo geliştiricisi Joseph Staten, yeni Halo Infinite çıkış tarihinin, muhtemelen orijinal Halo: Combat Evolved’un 20. yıldönümüne denk gelecek şekilde Sonbahar 2021 için planlandığını istanbul escort açıkladı.

Staten, oyunun görsel sadakatini yükseltmek için çok çaba sarf edildiğini ve ekibin kısa bir tatil molası vermesine ve değerli bir Halo başlığı oluşturmak için geri dönmesine izin verdiğini açıkladı.

Advertisement. Scroll to continue reading.

“Temmuz ayındaki Kampanya demosunun ana hedefi, Halo Infinite oyununu ilk kez göstermekti. Bu özellik genel olarak istediğimiz gibi ortaya çıksa da, gerçek şu ki, sanat ve görseller Halo için tuttuğumuz barda değildi – devam eden bir çalışma durumunda bile, “diyor Sanat Yönetimi Direktörü Niell Harrison.

Written By

Siberdefter'de Chief Executive Officer

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Advertisement