Connect with us

Hi, what are you looking for?

Oyun

Hitman 3’ten ilk görüntüler

Bu oyunlara sahipseniz , Hitman ve Hitman 2’den önceki tüm haritalar da oynanabilir. Önceki oyunlarda olduğu gibi, altı haritanın her birinin Ajan 47’yi farklı bir ülkeye götürmesini ve oyunun epizodik olmayacağını umuyoruz, bu nedenle altı haritanın da lansmanında hazır olmasını bekliyoruz.

Hitman III, oyunun başlayacağı altı konumdan ilkini açıkladı ve burası çok fazla potansiyele sahip bir alan. İlk harita Dubai, gibi görünen bir binaya odaklanacak. Bu, 163 kat ile 2717ft yüksekliğindeki dünyanın en yüksek binasıdır.

“Burj Khalifa” terimi IO’nun açıklamasının bir parçası olarak veya fragmanda görünmediğinden, binanın gerçek bir canlandırmasını mı yoksa esinlenerek kurgulanmış bir binayı mı alacağımız belli değil, ancak bina Ajan 47 ölçeklendiriliyor bu fragmanda açıkça çağrıştırmayı amaçlıyor.

Aşağıdaki fragmanın bazı çekimlerinde, mimarisinin bükülme şekli ile ünlü Cayan Kulesi’ni de görebilirsiniz. Bu 1005ft’de duruyor. Fotoğrafik referanslara dayanarak, oyunun potansiyel olarak güzel manzaralar yaratmak için bina yerleşimleri ile bazı özgürlükler aldığına inanıyoruz.

Fragman, Ajan 47’nin binanın dışını ve içindeki birkaç odayı ölçeklendirdiğini gösteriyor, ancak kaç katı keşfedebileceğiniz veya zemin kattan girip giremeyeceğinizi veya dışarıdan ziyaret edip edemeyeceğiniz belli değil bina.

Pop kültüründe Burj Khalifa, Tom Cruise’un Mission Impossible: Ghost Protocol (Ünlü İmkansız: Hayalet Protokolü) ‘nde dışını ölçeklendirdiği bina.

Advertisement. Scroll to continue reading.

IO Interactive, umarım devam eden sorularımızın bazılarına cevap verecek olan daha odaklı bir “oyun” fragmanı sözü verdi. Hitman, PlayStation 5’in bir parçası olarak tanıtıldı , ancak PC, PS4, Xbox One ve Xbox Series X’e de geliyor.

Bu oyunlara sahipseniz , Hitman ve Hitman 2’den önceki tüm haritalar da oynanabilir. Önceki oyunlarda olduğu gibi, altı haritanın her birinin Ajan 47’yi farklı bir ülkeye götürmesini ve oyunun epizodik olmayacağını umuyoruz, bu nedenle altı haritanın da lansmanında hazır olmasını bekliyoruz.

GameSpot resmi olarak Play For All’u başlattı – oyundaki her şeyin kutlanması. Yaz dünyasının en yeni haberlerini, önizlemelerini, röportajlarını, özelliklerini ve videolarını getirirken bize katılın ve oyun dünyasının dört bir yanından gelen arkadaşlarımızın yardımıyla COVID-19 yardım çalışmaları ve Black Lives Matter için para toplayın. Daha fazla bilgi için Tümünü Oynat programına göz atın .

Written By

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Advertisement