Square Enix Yeni Gelecek Oyunlarını Duyurdu

Square Enix bir basın toplantısı yerine Temmuz ve Ağustos aylarında birden fazla oyunu ayrı ayrı açıkalyacak. Hissedarlar toplantısı sırasında, COVID-19 salgını nedeniyle tüm etkinliğin iptal edilmesi nedeniyle E3, basın toplantısı yapmadığı için şirketin yeni video oyunlarını nasıl açıklayacağı soruldu. Square Enix, “Zamanı gelince oyunları tek tek açıklayacağız” söyledi.

Şirket, birkaç kişinin Temmuz’dan Ağustos’a kadar oyunların çıkacağını söyleyerek takip ediyordu, ancak daha spesifik bir şey söylenmedi. Square Enix, yakın zamanda PS5 için özel olarak tasarlanmış yeni bir aksiyon-macera oyunu olan PS5 sergi etkinliğinde Project Athia’yı duyurdu.

En son sürümü Final Fantasy VII Remake idi. GameSpot, Final Fantasy VII Remake incelememizde eleştirmen Tamoor Hussain yazısıyla bir 10/10 verdi. “Final Fantasy VII Remake’in anlatım ve karakterizasyon başarıları, modern hissettiren ancak klasik rol yapma temelleri etrafında kristalleşen bir oyunla kolaylaştırıldı. oyun modeli, serideki evrimin doruk noktası gibi hissettiriyor, serideki fikirleri taze ama tanıdık bir kompozitte bir araya getirdi. İlk çağda Final Fantasy oyunlarının aksiyon odaklı stili ilk defa serinin köklerinin metodik doğası pahasına geliyormuş gibi hissedilemiyor.

GameSpot resmi olarak Play For All’u başlattı – oyundaki her şeyin kutlanması. Yaz dünyasının en yeni haberlerini, önizlemelerini, röportajlarını, özelliklerini ve videolarını getirirken bizi takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir