Connect with us

Hi, what are you looking for?

Oyun

Steam Yaz İndirimi Perşembe Günü Başlıyor

Yaz, mevsiminin gelmesiyle sıcak havaları selamladık. Tabi ki yaz mevsimi biz teknoloji severler ve dijital kullanıcılar için tek sıcak havalar anlamına gelmiyor aynı zamanda da yıllık yaz indirimi sırasında Steam’de PC oyun indirimlerinde mutlak bir yüke maruz kaldığımız yılın o zamanı anlamına da geliyor.

Yaz, mevsiminin gelmesiyle sıcak havaları selamladık. Tabi ki yaz mevsimi biz teknoloji severler ve dijital kullanıcılar için tek sıcak havalar anlamına gelmiyor aynı zamanda da yıllık yaz indirimi sırasında Steam‘de PC oyun indirimlerinde mutlak bir yüke maruz kaldığımız yılın o zamanı anlamına da geliyor. 

İnsanlar her zaman bu ucuzlamış satışın ne zaman başladığını öğrenmek için can atıyorlar ve SteamDB geliştiricisi Pavel Djundik tarafından yayınlanan bir söylenti sayesinde , şimdi bunun ne zaman olduğunu öğrenebiliriz.

Djundik geçenlerde tweeted “Çin kaynakları 25 Haziran’da Buhar yaz satış başlar söylüyor.” Diye Cundik, tweet atmadan önce kaynaklarının “genellikle güvenilir, ancak tam olarak doğrulanmadığını” kaydetti , “Şimdi onaylandı, [Haziran] 25 – [Temmuz] 9”

SteamDB, Valve tarafından her zaman sağlanmayan Steam bilgileriyle ilgilenen bir veritabanıdır. Bu, bir oyunun mevcut oyuncularını, belirli bir Steam hesabının değerini ve daha fazlasını içerir. SteamDB, Steam’e gelen yeni özelliklerin ve satışların sızdırılmasıyla da bilinir ve geçmiş yılların yaz satış tarihlerinin sızdığı geçmişte güvenilirdi. Ayrıca, 25 Haziran – 9 Temmuz arasında geçen yıl da satışın kesin tarihleri ​​olduğunu belirtmek gerekir.

Steam yaz indirimlerinde hangi oyunlar olacak?

Önümüzdeki satıştan neler bekleyebileceğimize gelince, satışa sunulan lansman dışında piyasaya sürülenler dışında Steam‘de iyi bir oyun grubunun indirimli olacağını söylemek güvenlidir. Bu yüzden Resident Evil 3 , Doom Eternal ve XCOM: Chimera Squad gibi oyunların fırsatlarını görmeyi beklerken , yakın zamanda piyasaya sürülen Disintegration ve SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated gibi oyunlardan fırsatlar göreceğiz. .

Advertisement. Scroll to continue reading.

Written By

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Oyun

İşten dönünce ya da keyifli pazar günlerinden bilgisiyar oyunları oynamanın verdiği haz bir başka oluyor. Ama günümüzde gerek oyunların fiyatları gerekse de döviz kurlarının...

Genel

19.09.2019 İçin Sürüm Notları [BERLIN 2019] Dexter, VINI, ableJ, KSCERATO, yuurih, ANGE1 için güncellenmiş imza etiketleri. [LINUX] Linux adanmış sunucular Steam Client katmanını en...

Oyun

Steam her zaman olduğu gibi yine kullanıcılarını sevindirmeyi başardı! İndirimler sağlayarak oyuncuları heyecanlandırdı. İşte detaylar;

Advertisement