Samsung Galaxy Tab S7 ve S7 Plus için Büyük Güncelleme Yayınlandı!

Samsung Galaxy Tab S7 ve Galaxy Tab S7+ cihazlar için yayınlanacak yeni güncellemeyle beraber kullanıcılar daha sürükleyici S Pen ve ses deneyiminin keyfini çıkarabilecek. 

Kullanıcılara hem iş bununla beraber oyun amaçlı kusursuz ve bağlantılı aygıt deneyimi taktim etmek suretiyle tasarlanan fazlaca yönlü tabletler Galaxy Tab S7 ve Galaxy Tab S7+ geçtiğimiz ayki güncelleme daha sonra yeni bir güncelleme daha alacak. Bu cihazlar için geçen ay çıkan bazı ekosistem güçlendirici güncellemelerin ardından, kullanıcılara bu kere daha eğlenceli bir S Pen ve Galaxy Buds Pro deneyimi elde eden coşku verici yeni özellikler sunulacak. 

S Pen ile daha fazlasını yapın

2021 yılının ilk çeyreğinde çıkacak yeni yazılım güncellemesi ile, S Pen kullanıcıları için daha kesintisiz bir deneyime kavuşacak. Adres çubuğu şeklinde çoğu zaman klavyenin kullanıldığı metin kutusu alanlarını artık S Pen ile doldurmak olası olacak.

Bu alanlar üstünde el yazısıyla yazılan her şey, noktalama işaretleri de dahil olmak suretiyle, anında dijital metne dönüştürülecek. Örneğin, boşluk bırakmak için kelimelerin arasına “v”  çizmek, ayrı kelimeleri birleştirmek için ise “⌒” işaretini çizmek ehil olacak. 

Güncellemeyle beraber Samsung Notes uygulamasında daha organik bir not alma deneyimi için yeni bir kalem özelliği de sunulacak. Seçili durumdayken, “S Pen to text” opsiyonuyla el yazısıyla alınan notlar anında dijital metinlere dönüşecek. 

80’in üstünde dil seçeneği, noktalama işareti ve boşlukları tespit edebilme özelliğiyle “S Pen to text” opsiyonu Samsung Notlar uygulamasını kullanırken S Pen’i kullanmaya ara verme ihtiyacını giderecek ve daha çok yazma aracı seçeneği sağlayacak. 

Samsung Notlar ile seç, tara ve düzenle

Galaxy Tab S7 ve Galaxy Tab S7+ cihazlarını metinleri taramak için kullanacaklara artık cihazlarındaki kamera uygulamasını kullanarak belge tarama imkanı da sunulacak. Son güncellemeyle beraber gelecek bu araç, Samsung Notes uygulamasında belge taramak ve regüle etmek isteyen kullananların erişimini fazlaca daha basit hale getirecek. Uygulama üzerindeki “Ekle” ikonuna tıklanarak, belgeler taranabilecek, taranan belgeler üstünde direkt notlar alınabilecek. 

360 aşama ses özelliğiyle fazlaca boyutlu ses 

Artık insanoğlu evlerinde, şahsi cihazlarıyla videoları ve multimedya içerikleri izleyerek daha çok vakit geçiriyor. Galaxy Buds Pro ile  beraber piyasaya sunulan 360 aşama ses özelliği, kullanıcının Galaxy Tab S7 ve Galaxy Tab S7+ cihazlarda bir video izlerken 360 aşama surround özellikli sesin keyfini çıkarmasını sağlayacak.

Kullanıcılar, Galaxy Tab S7 yada Galaxy Tab S7+ cihazlarında içeriklerin keyfini çıkarırken, izledikleri ortamın sesinin geldiği yön, akıllı hareket seyretme sensörüyle tespit edilecek. Baş hareketine göre, kulaklıkların ses seviyesi kullanıcılara daha kuvvetli ve sürükleyici bir ses deneyimi taktim etmek suretiyle otomatik ayarlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir