Connect with us

Hi, what are you looking for?

Rehber

PC toplama ve hazır bilgisayar sistemleri

Ön satışta olan popüler oyun konsollarının yüksek tutarları kullanıcıları alternatiflere izleyeceği yolu göstermeye devam ediyor.

Konsol Fiyatları Arttı

9.300 TL’ye varan fiyatlarıyla dikkat çeken konsolların oldukça daha altında bir fiyata mal edilebilecek bilgisayar sistemlerine ulaşım elde eden İncehesap.com’un Eylül 2019 – Eylül 2020dönemi arasındaki verilerine bakılırsa hazır sistem satışları yüzde 285, taşınabilir bilgisayar satışları ise yüzde 207 oranında artış gösterdi.

2,000 TL’den 170,000 TL’ye kadar bilgisayar sistemi toplanabiliyor

Gelişmiş altyapısıyla, kullanıcılara istedikleri bilgisayar sistemini kolayca toplama imkânı ve toplama sırasında kullanıcılara hususi indirimler sunduklarının altını çizen İncehesap.com Kurucu Ortağı Nurettin Erzen, “İncehesap.com’da kullananların diledikleri bilgisayar bileşenlerini kullanarak kendi bilgisayarlarını hazırlamalarını elde eden bir PC Toplama aracı sunuyoruz.

Pc Toplamak

Bununla birlikte, kullanıcılara destek olmak amacıyla hazır bilgisayar sistemleri topluyor ve bu bilgisayar sistemlerinin direkt satın katılımı yahut içerisindeki birkaç bileşenin değiştirilerek hazır sistemin özelleştirilmesi şeklinde fırsatları kullanıcılarımıza sunuyoruz.

Bir kullanıcı, ihtiyacına müsait olarak, aktüel fiyatlarla 2,000 TL ile 170,000 TL şeklinde bir fiyat aralığında kendi bilgisayar sistemini toplayabilir. Kullanıcılarımız, ön satışta olan popüler oyun konsollarının fazlaca daha altında bir fiyata mal edilecek bir bilgisayar sistemi ile aktüel birçok oyunu rahatlıkla oynayabilirler.” dedi.

2019 yılı başından bu yana PC Toplama Sihirbazı ve Hazır Sistem bilgisayar satışları toplamının, bütün bilgisayar satışları içerisindeki payının yüzde 53 seviyesinde bulunduğunu belirten Erzen, “Bu nispet dönemsel olarak değişkenlik gösterebiliyor, mesela Eylül aylarında okulların açılmasının etkisiyle, notebook satışlarımız hazır sistem satışlarının önüne geçiyor.” benzer biçimde laflarına devam etti.

Advertisement. Scroll to continue reading.

incehesap.com Hakkında:

Elektronik ürünlerini en uygun fiyat, en kaliteli hizmet ve güvenilir alışveriş yaklaşımıyla ulaştırmak üzere 2008 yılında kurulan incehesap.com, oyun hazır sistemlerden profesyonel oyuncu ekipmanlarına kadar çok geniş bir yelpazede binlerce teknoloji ürünü sunan bir e-ticaret platformudur.

Oyun meraklıları ve profesyonellerine özel olarak sunduğu teknolojik ürünler, oyun alanının gelişmesi için düzenlediği aktiviteler ve bilişim sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimiyle pazarın öncüsü konumundaki incehesap.com, Beşiktaş Esports’un ana sponsorluğunu da üstlenerek e-sporculara desteğini sürdürüyor.

incehesap.com, kendi gaming teknolojileri markası Game Power ile bu alandaki uzmanlığını yurt dışı pazarlara sunarak ülkemiz ihracatına katkıda bulunmasının yanı sıra James Donkey gibi gaming sektörünün önde gelen markalarının ürünlerini geliştiriyor ve markanın Türkiye’deki tek yetkili distribütörlüğünü üstleniyor.

Written By

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Advertisement