Hasan Can Kaya Sitcom Dizi Çekimlerine Başladı!

Konuşanlar isimli komedi programı ile hızlı şöhret kazanan Hasan Can Kaya, 25 Ocak 2021 Pazartesi günü resmi Instagram hesabından yaptığı bir paylaşım ile EXXEN’de yayınlanacak olan dizisinin çekimlerine başlandığı bir set fotoğrafı ile paylaştı.

YouTube üzerinde yayınlamaya başladığı Konuşanlar komedi programı ile çok kısa sürede tüm Türkiye’nin ilgisini çeken ve bir süre sonra Acun Ilıcalı’nın EXXEN isimli programına geçiş yapan Hasan Can Kaya, EXXEN’in ilk ayınından sonra yine EXXEN’de yayınlanacak bir dizi için çekimlerine başladı.

Hasan Can Kaya'nın EXXEN için çekimine başladığı Sitcom dizisine ait Instagram görseli, Fotoğraf içeriği: Instagram arayüzü, plato içerisinde dört kişi, set ekipmanları, Hasan Can Kaya. Siberdefter
Hasan Can Kaya’nın EXXEN için çekimine başladığı Sitcom dizisine ait Instagram görseli

Hasan Can Kaya’dan Sitcom dizisi geliyor!

Yüz binlerce beğeni ve binlerce yorum alan fotoğrafta Hasan Can Kaya ve bir kaç set arkadaşı ev görünümlü plato içerisinde bulunuyor. Ayrıca paylaşımın açıklama kısmına baktığımız zaman #biryeraltısitcomu etiketi gözlerimize çarpıyor ve dizi hakkında bilgi toplayabiliyoruz.

HAP Film Yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen dizinin kadrosunda kimlerin yer aldığını henüz bilmiyoruz ama tahminlerimize göre senaryonun kalemi Hasan Can Kaya’ya ait gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir