Connect with us

Hi, what are you looking for?

Exxen

Exxen TV Nedir? Exxen Nasıl Üye Olunur?

Exxen platformu şu andan itibaren kullanıma açıldı.

Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve 2021 yılı itibariyle yayın hayatına başlayıp izleyicilerle buluşacak olan Exxen, ilk olarak 24 Eylül 2020 tarihinde Acun Ilıcalı’nın Instagram hesabından, “Yeni dijital platformumuz @exxen’de yakında beraberiz.” açıklamasıyla duyurulmuştu.

Exxen TV’nin duyurulmasının ardından, platformun kullanımı için nasıl üye olunacağı kullanıcılar tarafından merak konusu olmuştu.

Exxen TV Üyelik Nasıl Yapılır?

Exxen TV’ye üye olmak ve içeriklere erişim sağlamak için  https://www.exxen.com/tr adresinden açılan sayfada ilgili bilgileri doldurarak üyelik oluşturmanız gerekmektedir.

EXXEN Logo - Siberdefter
EXXEN LogoÜyelik işleminizi tamamlamanızın ardından, yeni üyelikler için geçerli olacak 7 günlük ücretsiz EXXEN deneme hakkınızı kullanabilirisniz

Ayrıca Google Play ve App Store mağazalarından Exxen’i cep telefonu ya da tabletlerinize indirip Exxen aboneliğinizi başlatabilirsiniz. 

Adım adım EXXEN TV Üye Olma

  1. EXXEN web sitesini açın.
  2. Açılan sayfada Adınızı Soyadınızı ve E-Posta adresinizi girin.
  3. Sarı renkli 7 Gün Ücretsiz İzle düğmesine tıklayın.
  4. Şifrenizi ve telefon numaranızı girip ilgili sözleşmeleri onaylayın
  5. Abonelik planınızı seçin.
  6. Kart bilgilerinizi doldurun.
  7. Profilinizi oluşturun.

1. EXXEN web sitesini açın.

EXXEN Ana Sayfasının tamamı
EXXEN Ana Sayfasının tamamı

www.exxen.com linkinden resmi EXXEN sitesini giriş yapın, sizi resimde görünen web sitesi karşılıyor olacak. Sitenin ana sayfasında EXXEN içerikleri hakkında ziyaretçileri bilgilendiren resimler yer alıyor.

2. Açılan sayfada Adınızı Soyadınızı ve E-Posta adresinizi girin.

EXXEN Ana sayfa
EXXEN Ana sayfa

Siteyi ilk açtığınızda sizi karşılayan bu bölümde EXXEN orijinal içeriklerinin kapaklarının gösterildiği bir alan yer alıyor onun altındaki küçük formdan üyelik işlemlerimize başlıyoruz.

Adınızı, soyadınızı ve e-posta adresinizi formdaki ilgili kutucuklara yazarak üyelik işlemine başlıyoruz. EXXEN herkes için ilk 7 gün ücretsiz izleyebilme imkanı sunuyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

3. Sarı renkli 7 Gün Ücretsiz İzle düğmesine tıklayın.

Adınızı ve soyadınızı ardından e-posta adresinizi girdikten sonra sarı renkli 7 Gün Ücretsiz İzle düğmesine tıklıyoruz ardından abonelik planı seçebileceğimiz ve kart bilgilerimizi gireceğimiz sayfaya aktarılacaksınız.

4. Şifrenizi ve telefon numaranızı girip ilgili sözleşmeleri onaylayın

EXXEN’e bir sonraki girişinizi sağlayabilmek için bir şifre belirlemeniz gerekiyor akabinde şifrenizi oluşturduktan sonra telefon numaranızı başında sıfır olmadan girmeniz ve ilgili kullanıcı sözleşmelerinizi onaylamanız gerekiyor.

Sözleşmeleri onaylamak için yanlarındaki kutucuklara tıklamanız yeterli olacaktır, sözleşme içeriğini okumak için ise sözleşme isminin üstüne tıklayabilirsiniz.

5. Abonelik planınızı seçin.

EXXEN’de iki seçenekli abonelik planı bulunuyor; içerisinde reklam olan 9,90 TL’lik birincil plan, içerisinde kısıtlama barındırmayan 19,90 TL’lik ikincil plan ikisinden birini seçerek deneyimleyebilirsiniz.

EXXEN’de taahhüt bulunmuyor, EXXEN aboneliklerinizi dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz eğer ücretsiz izlemeden sonra beğenmezseniz üyeliğinizi silebilirsiniz.

6. Kart bilgilerinizi doldurun.

EXXEN aboneliğinizin ilk yedi günden sonra devam etmesi için kart bilgilerinizi girmeniz gerekiyor bu aşamada kartınızı doğrulayabilmek amacı ile EXXEN 1 TL tutarında ücret çekecektir ve bu ücret daha sonrasından hesabınıza aktarılabilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kart bilgilerinizi girmek istemiyorsanız bankanızdan Sanal Kart veya Papara gibi ön ödemeli uygulamalardan bir kart oluşturabilirsiniz. EXXEN aboneliğinizi dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

6. Profilinizi oluşturun.

EXXEN içeriklerini izleyebilmek için son bir adım kaldı! Profilinizi oluşturmak için bir profili adı seçmeniz gerekiyor ve bu profilin çocuk profili olup olmadığını belirtebileceğiniz bir kutucuğu seçmeniz gerekiyor eğer bir çocuk izlemeyecekse bu kutucuğu işaretlemeyin.

Written By

Ecenur Şimşek, Siberdefter'de Kurumsal İletişim Direktörü ve Editör

1 Comment

1 Comment

  1. Pingback: EXXEN Hesabı Nasıl Kapatılır? | Siberdefter

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Haberler

Konuşanlar isimli komedi programı ile hızlı şöhret kazanan Hasan Can Kaya, 25 Ocak 2021 Pazartesi günü resmi Instagram hesabından yaptığı bir paylaşım ile EXXEN’de...

Liste

Acun Ilıcalı tarafından kurulan yerli video platformlarından EXXEN, 1 Ocak 2021 tarihi itibariyle yayın hayatına başladı. Her ne kadar yayın hayatına çeşitli hatalar, kullanıcıların...

Exxen

Acun Ilıcalı’nın yeni projesi olan dijital içerik platformu EXXEN, Martı Scooter ile iş birliği https://escortesenyurt.com.tr/ gerçekleştirdi. Martı mobil uygulaması üzerinden kullanıcılara gelen bildirime göre,...

Exxen

Acun Ilıcalı’nın 2021’de yayına başlaması planlanan dijital içerik platformu Exxen, aylık abone ücreti ile merak konusu olmuştu. Sosyal medyada Exxen hakkında bilgilendirme yapan Acun...

Advertisement