Connect with us

Hi, what are you looking for?

Oyun

Epic Games’e Nasıl Girerim?

Epic Games'e Nasıl Girerim?
Epic Games'e Nasıl Girerim?

Grand Theft Auto 5: Premium Edition’ın Epic Games Store’da ücretsiz olmasından bu yana siteye ve uygulamaya erişim sorunları yaşanmakta. Özellikle Epic Games’in internet sitesinde artık erişim sağlanamıyor, peki Epic Games’e nasıl girerim ve oyunu nasıl indiririm?

İlk olarak Ücretsiz GTA 5 Nasıl Alınır? merak ediyorsanız bunun ile ilgili bir makale hazırladık.

Eğer Epic Games’e girdiğiniz zaman “403 Forbidden” gibi hatalar alıyorsanız hiç çabalamayın, Buradaki bağlantı üzerinden Epic Games Launcher‘ı indirin ve hesabınızda oturum açın. Muhtemelen 500’lü hata kodları alacaksınız ve “Back to Home” tuşu çıkacak ama hiç endişelenmeyin.

Ücretsiz GTA 5 Nasıl Alırım?
Ücretsiz GTA 5 Nasıl Alırım?

Başlat çubuğunun en sağ alt köşesinde yer alan ok tuşuna basın ve açılan menüde Epic Games Launcher ikonuna sağ tıklayın, açılan menüde “Library” sekmesine tıklayın, tıkladıktan sonra sizi kütüphanenize gönderecek artık buradan sonradan hiç bir hata almadan Epic Games’te dilediğiniz gibi takılabileceksiniz.

Uygulamaya girdikten sonra sol tarafta yer alan Store sekmesine geçiş yapın ve ardından “Browse” linkine tıklayın bu menü altında GTA 5 zaten ilk sırada olacak ve anında ücretsiz alabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Written By

Siberdefter'de Chief Executive Officer

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Advertisement