Ücretsiz GTA 5 Nasıl Alırım?

Ücretsiz GTA 5 Nasıl Alırım?

Ücretsiz GTA 5 Nasıl Alırım?

Bundan bir önceki haberimizde GTA 5 Premium oyununun Epic Games üzerinden tamı tamına bir haftalığına ücretsiz olarak sunulacağını söylemiş idik. Fakat dünya çapında Epic Games sunucularına yönelen ani girişlerden ötürü Epic Games sunucularının bant genişliği bu kadar fazla kişiye kaldıramadığından maalesef ki bir çok hatalar ile karşılışıyoruz.

Peki Ücretsiz GTA 5 Nasıl Alınır?

Bende dahil olmak üzere bir çok kişi Epic Games Store’da ücretsiz hale gelen ve tam bir hafta boyunca ücretsiz kalacak Grand Theft Auto V: Premium Edition’ı alabilmeyi başardık.

Yöntem 1: Sayfayı Yenileyin

Ben dahil bir çok kişi ürünün yer aldığı linki belirli aralıklar ile yenileyerek satın alım sayfasına ulaşıyor. Ücretsiz GTA 5 için link bıraktık.

Ücretsiz GTA 5 Nasıl Alırım?
Trevor Karakteri – Grand Theft Auto V

Yöntem 2: Geceyi bekleyin

Haberin ortaya çıkması ile birlikte gündüz vaktinden itibaren herkes Epic Games’e yüklenmeye başladı, durum böyle olunca erişimde sıkıntılar yaşanıyor eğer “Ben uğraşamam kardeşim” derseniz gece geç vakitleri beklemenizi tavsiye ederim çünkü gece şu an yaşanan yoğunluktan kurtulacaktır ve kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Yöntem 3: Erteleyin

Oyun sonuç olarak tam bir hafta boyunca (21 Mayıs 2020 tarihine kadar) ücretsiz kalacak, bu süre zarfında günlük 5-10 dakika ayırarak yine indirmeyi deneyebilirsiniz.

GÜNCELLEME: Artık İndirebilirsiniz

Dostlar, uygulama üzerinden daha kolay bir biçimde GTA 5’i ücretsiz alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Epic Games Launcher’ı indirmeniz ve hesabınıza giriş yapmanız, ayrıca hesabınızda çift faktörlü doğrulama açık olmalı.

Eğer Launcher’da hata alıyorsanız başlat menüsünün en sağında yer alan Epic Games Launcher ikonuna sağ tıklayın, “Library” diyin ve artık uygulama açılacaktır.

1 thought on “Ücretsiz GTA 5 Nasıl Alırım?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir