GTA 5 Kaç Saatte Yüklenir?

GTA 5 Kaç Saatte Yüklenir?

GTA 5 Kaç Saatte Yüklenir?

Son dönemlerin tartışmasız en iyi rol yapma oyunu ve Grand Theft Auto serisi olan GTA 5, popüleritesini yitirmeden günümüzde halen daha oynanıyor, Epic Games Store‘da başlayan büyük GTA 5 indirimi de hali hazırda gündemdeyken GTA 5 Kaç Saatte Yüklenir? sorularına bir yanıt vermek istedik.

GTA 5’in bir yüklenme süresi yoktur. GTA 5’in sadece indirme süresi mevcuttur ve GTA 5’i indirdiğinizde otomatik olarak yüklemiş olursunuz. Günümüz dünyasında artık oyunları çevrimiçi oyun marketlerinden aldığımızdan ötürü bu servisler indirirken aynı zamanda oyunu bilgisayarımıza kurmaktadır.

İnternet hızınız ortalama bir seviyede ama standart bir HDD‘ye sahipseniz minimum 12 saat gibi sürede indirebilirsiniz ve indirdiğinizde yüklenmiş olur. Tabii ki bu konuya net bir cevap vermemizin mümkünatı yok lakin bu değişkenlere göre tahmini bir çıkarım yapabilirsiniz.

GTA 5 Nedir?

Grand Theft Auto V (GTA 5), Rockstar North ekibi tarafından geliştirilmiş ve Rockstar Games tarafından piyasya sürülmüş açık uçlu aksiyon-macera konulu bir video oyunudur. Grand Theft Auto (GTA) serisinin beşinci oyunudur. 17 Eylül 2013 tarihinde ilk olarak PlayStation 3 ve Xbox 360 oyun konsolları için piyasaya çıkmış ve ardından masaüstü bilgisayarlar için piyasaya sürülmüştür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir