GTA 5 Kaç Saatte İndirilir?

GTA 5 Kaç Saatte İndirilir?

GTA 5 Kaç Saatte İndirilir?

Son zamanların tartışmasız en iyi roleplay ve Grand Theft Auto serisi olan GTA 5, popüleritesini yitirmeden halen daha oynanıyor, Epic Games Store‘da başlayan büyük GTA 5 indirimi de hali hazırda gündemdeyken GTA 5 Kaç Saatte İndirilir? sorularına bir yanıt vermek istedik.

Öncelikle bu olaya etki eden bir çok değişken söz konusu; internet hızınız, karşı tarafın bağlantı hızıhard diskinizin okuma ve yazma hızı bir dosyayı indirirme sürenizi oldukça etkiler. SSD kullanıcısıysanız, internet hızınız ortalama bir seviyede ise 94GB dosya boyutuna sahip bir GTA 5‘i yaklaşık 7-12 saat süresinde indirebilmeniz muhtemel.

İnternet hızınız ortalama bir seviyede ama standart bir HDD‘ye sahipseniz minimum 12 saat gibi sürede indirebilirsiniz. Tabii ki bu konuya net bir cevap vermemizin mümkünatı yok lakin bu değişkenlere göre tahmini bir çıkarım yapabilirsiniz.

GTA 5 Nedir?

Grand Theft Auto V (GTA 5), Rockstar North ekibi tarafından geliştirilmiş ve Rockstar Games tarafından piyasya sürülmüş açık uçlu aksiyon-macera konulu bir video oyunudur. Grand Theft Auto (GTA) serisinin beşinci oyunudur. 17 Eylül 2013 tarihinde ilk olarak PlayStation 3 ve Xbox 360 oyun konsolları için piyasaya çıkmış ve ardından masaüstü bilgisayarlar için piyasaya sürülmüştür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir