Connect with us

Hi, what are you looking for?

Oyun

Ücretsiz Grand Theft Auto V: Premium Edition Nasıl Alınır?

Ücretsiz Grand Theft Auto V: Premium Edition Nasıl Alınır?
Ücretsiz Grand Theft Auto V: Premium Edition Nasıl Alınır?

Bundan bir önceki haberimizde Grand Theft Auto V: Premium Editon oyununun Epic Games üzerinden tamı tamına bir haftalığına ücretsiz olarak sunulacağını söylemiş idik. Fakat dünya çapında Epic Games sunucularına yönelen ani girişlerden ötürü Epic Games sunucularının bant genişliği bu kadar fazla kişiye kaldıramadığından maalesef ki bir çok hatalar ile karşılışıyoruz.

Peki Ücretsiz Grand Theft Auto V: Premium Edition Nasıl Alınır?

Bende dahil olmak üzere bir çok kişi Epic Games Store’da ücretsiz hale gelen ve tam bir hafta boyunca ücretsiz kalacak Grand Theft Auto V: Premium Edition’ı alabilmeyi başardık.

Yöntem 1: Sayfayı Yenileyin

Ben dahil bir çok kişi ürünün yer aldığı linki belirli aralıklar ile yenileyerek satın alım sayfasına ulaşıyor. Ücretsiz Grand Theft Auto V: Premium Edition için link bıraktık.

Ücretsiz Grand Theft Auto V: Premium Edition Nasıl Alınır?
Trevor Karakteri – Grand Theft Auto V

Yöntem 2: Geceyi bekleyin

Haberin ortaya çıkması ile birlikte gündüz vaktinden itibaren herkes Epic Games’e yüklenmeye başladı, durum böyle olunca erişimde sıkıntılar yaşanıyor eğer “Ben uğraşamam kardeşim” derseniz gece geç vakitleri beklemenizi tavsiye ederim çünkü gece şu an yaşanan yoğunluktan kurtulacaktır ve kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Yöntem 3: Erteleyin

Oyun sonuç olarak tam bir hafta boyunca (21 Mayıs 2020 tarihine kadar) ücretsiz kalacak, bu süre zarfında günlük 5-10 dakika ayırarak yine indirmeyi deneyebilirsiniz.

GÜNCELLEME: Artık İndirebilirsiniz

Dostlar, uygulama üzerinden daha kolay bir biçimde GTA 5’i ücretsiz alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Epic Games Launcher’ı indirmeniz ve hesabınıza giriş yapmanız, ayrıca hesabınızda çift faktörlü doğrulama açık olmalı.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Eğer Launcher’da hata alıyorsanız başlat menüsünün en sağında yer alan Epic Games Launcher ikonuna sağ tıklayın, “Library” diyin ve artık uygulama açılacaktır.

Written By

Siberdefter'de Chief Executive Officer

1 Comment

1 Comment

  1. Pingback: Ücretsiz GTA 5 Nasıl Alırım? | Siberdefter

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Oyun

Oyun modları, özellikle Grand Theft Auto Online için bir karmaşadır. Ancak bazen, birisi o kadar iyi ve yine de o kadar basit bir konuyla...

Oyun

Son dönemlerin tartışmasız en iyi rol yapma oyunu ve Grand Theft Auto serisi olan GTA 5, popüleritesini yitirmeden günümüzde halen daha oynanıyor, Epic Games Store‘da...

Oyun

Son zamanların tartışmasız en iyi roleplay ve Grand Theft Auto serisi olan GTA 5, popüleritesini yitirmeden halen daha oynanıyor, Epic Games Store‘da başlayan büyük GTA...

Oyun

Son zamanların tartışmasız en iyi roleplay ve Grand Theft Auto serisi olan GTA 5, popüleritesini yitirmeden halen daha oynanıyor, Epic Games Store‘da başlayan büyük...

Advertisement