Connect with us

Hi, what are you looking for?

Oyun

Yeni Örümcek Adam oyunu Miles Morales Ps5’e geliyor

Yeni Örümcek Adamı: Miles Morales dün ki yapılan sunumda ufak bir fragman niteliğinde bir gösterim uyguladı. Nasıl oldu? Neler oldu? Hadi birlikte inceleyelim.

Yeni Örümcek Adamı: Miles Morales dün ki yapılan sunumda ufak bir fragman niteliğinde bir gösterim uyguladı. Nasıl oldu? Neler oldu? Hadi birlikte inceleyelim.

https://youtu.be/gHzuHo80U2M

2018 yapımı PS4’e özel Spider-Man’in devamı olan Örümcek Adam: Miles Morales , resmi olarak PS5’e geliyor, Sony dün PlayStation 5 oyun etkinliğinde fragmanını duyurdu. Bir teaser fragmanı yaklaşan devam oyununa ilk bakışını gösterdi.

Miles Morales geliştirici Insomniac Games’in Spider-Man oyununda oynanabilir bir karakter olarak ortaya çıkardı , ancak karakterin en iyi olduğu zaman – Marvel’in Ultimate evren çizgi romanlarında ve animasyonlu Spider-Man’ın mantolarını giymesiyle tanınıyor. Yeni duyurulan devam oyununda Miles bir radyoaktif örümcek tarafından ısırıldı.

Sony’nin duyurusu Spider-Man: Miles Morales’in oynanışını çok fazla göstermese de, teaser fragmanı, Miles’ın elektrikli zehir patlamaları ve gizli kamuflaj gibi yeni yeteneklerin yanı sıra hava ve gün ışığını değiştirmek gibi yeni özellikler barındırdığını gösteriyor. Bu unsur Orijinal oyunda görünmeyen döngüler olarak karşımıza çıkıyor.

PS4’teki orijinal Spider-Man, PlayStation 5’teki yeni, daha hızlı SSD ile mümkün olan yükleme sürelerinde ve seviye tasarımındaki gelişmeleri göstermek için Sony tarafından tekrarlanan demolarda kullanıldı. bu tür hızları göz önünde bulundurarak sıfırdan tasarlanmış bir oyun olarak bizleri bekliyor.

Örümcek Adam: Miles Morales , PlayStation 5, 2020’de olacak.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Written By

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Sinema

Diğer tüm stüdyolarda olduğu gibi Sony de koronavirüs nedeniyle film programını oluşturuyor. Bu, en büyük iki Spider-Man filminin gecikeceği anlamına geliyor.

Sinema

Özetle oyuncularınızın gerçek hayatta nasıl performans gösterdiğine bağlı olarak ne kadar puan kazanacağını göreceğiz. İnsanlar bu şeyleri ciddiye almaya başladı. AGBO Süper Kahraman Fantastik Futbol Sadaka...

Genel

Pazar günü yapılan 2019 Emmy ödülleri unutulmaz dakikalara ev sahipliği yaptı . İnternetin dikkatini çeken espri malzemesi olan bir olay ise sahnenin karşısında zekice dolaşmak için şık ama...

Advertisement