Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sinema

Sony, Spider-Man filmlerini erteledi

Diğer tüm stüdyolarda olduğu gibi Sony de koronavirüs nedeniyle film programını oluşturuyor. Bu, en büyük iki Spider-Man filminin gecikeceği anlamına geliyor.

Diğer tüm stüdyolarda olduğu gibi Sony de koronavirüs nedeniyle film programını oluşturuyor. Bu, en büyük iki Spider-Man filminin gecikeceği anlamına geliyor.

Örümcek Adam: Spiderverse’ün devamı ve Örümcek Adam: Eve Dönüş üçlemesinin (Marvel Stüdyoları ile ortaklaşa oluşturulmuş) üçüncü kısmının gecikmesi kaçınılmaz. Örümcek Adam: Örümcek-Verse’nin devam filmi şimdi 8 Nisan 2022 yerine 7 Ekim 2022’de yayınlanacak. Ve Homecoming üçlemesindeki son film 16 Temmuz 2021 yerine 5 Kasım 2021’de yayınlanacak. Sony’nin diğer Spider-Man Universe filmi Venom: Let There Be Carnage, bu yıl Ekim yerine 25 Haziran 2021’de açılacak.

siberdefter-spiderman

Harekete uyum sağlamak için Disney’in Marvel stüdyoları diğer filmlerinden ikisini geciktirecek – Thor: Love and Thunder ve Doktor Strange: Multiverse of Madness. Sadece birkaç hafta önce 5 Kasım 2021’e taşınan Doctor Strange’in devamı, şimdi 25 Mart 2022’de çıkacak. Thor: Love ve Thunder, son bilgilere göre 11 Şubat 2022 tarihinden bir hafta ileriye ertelenecek. Büyük ihtimalle 18 Şubat 2022

Bu değişimin olumlu bir etkisi, Tom Holland’ın Sony’nin uzun süren Uncharted aksiyon filminin biraz erken çıkması niteliğindedir. 8 Ekim 2021’den 16 Temmuz 2021’e kadar ani hamleler – üçüncü Örümcek Adam: Eve Dönüş filminin orijinal yerini alacak. Fatherhood , The Nightingale , Hotel Transylvania 4 , Man From Toronto dahil olmak üzere diğer Sony filmlerinin hepsi de yeni gelen filmler olarak yeni tarihler aldı.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Written By

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Oyun

Amerika Birleşik Devletleri merkezli teknoloji ve yazılım devlerinden Microsoft, geçen ay Activision Blizzard’ı satın alarak bünyesine katmıştı. Şubat ayına girmemizle birlikte ise PlayStation, Halo...

Oyun

Yeni Örümcek Adamı: Miles Morales dün ki yapılan sunumda ufak bir fragman niteliğinde bir gösterim uyguladı. Nasıl oldu? Neler oldu? Hadi birlikte inceleyelim.

Donanım

Playstation 5 sonunda geldi be! Öncelikle yazıma başlamadan önce dün ki yayının ana konseptini ufak da olsa eleştirmek istiyorum. Nerede "ulan" future games?

İnceleme

Panasonic, Lumix Tether uygulamasının yeni bir beta sürümü sayesinde aynasız kameralarını bir USB kablosu aracılığıyla web kamerası olarak kullanmayı sağlayacak. Aynasız bir kamera kullanmak, görüntülü...

Advertisement