Mobil cihazlar için yeni Yüzüklerin Efendisi Oyunu çıktı

Rise to War, Üçüncü Çağ’da ilk Yüzüklerin Efendisi oyunu değil. Electronic Arts, İki Kule ve Kralın Dönüşü’nün adaptasyonlarını geliştirirken, şirket Yüzüklerin Efendisi: Üçüncü Çağ’ı da yayınladı.

Yine başka bir Yüzüklerin Efendisi oyunu yolda. Gollum ve Amazon’un Yüzüklerin Efendisi MMO’ya dayanan yeni oyunun ardından NetEase ve Warner Bros.Interactive Entertainment Yüzüklerin Efendisi: Rise to War’u duyurdu. Bir mobil strateji oyunu olan Rise to War, Orta Dünya’nın Üçüncü Çağında yer alıyor.

Bir basın açıklamasında, oyun “görsel olarak çarpıcı ve tamamen sadık” olmayı hedefliyor. Oyunda Yüzüklerin Efendisi, İki Kule ve Kralın Dönüşü’nden “ikonik karakterler ve yerler” yer alacak. Bu ayarlanır Üçüncü Yaş Ring için Savaşı sonunda Sauron’un yenilgisi ile sonuçlandı o 3000 yıllık dönemdir.

WBIE’den David Haddad yaptığı açıklamada, “Bu uyarlama, oyuncuların Orta Dünya’nın ikonik ayarlarını ve karakterlerini savaşta stratejik becerilerini keşfetmeleri için yeni fırsatların kilidini açacak.” Dedi.

Rise to War, Üçüncü Çağ’da ilk Yüzüklerin Efendisi oyunu değil. Electronic Arts, İki Kule ve Kralın Dönüşü’nün adaptasyonlarını geliştirirken, şirket Yüzüklerin Efendisi: Üçüncü Çağ’ı da yayınladı.

Rise to War’un tanıtım filmi, Sauron’un güçlerinin kuşatması altındaki Minas Tirith şehrini gösteriyor. Oyunun çıkış tarihi açıklanmadı.

Diğer yandan, WBIE sahibi AT&T’nin EA, Take-Two ve Activision ile satın alma peşinde olduğu bildirilen şirketi satmak istediği bildiriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir