Connect with us

Hi, what are you looking for?

Teknoloji

LG’nin Signature Kıvrılabilir OLED TV’si Satışa Sunuldu

Televizyon teknolojilerindeki en yenilikçi büyüme olarak düşünülen türünün tek örneği kıvrılabilir LG SIGNATURE OLED R, Güney Kore’de satışa sunuldu.

LG SIGNATURE OLED R’nin (model RX)

LG Electronics (LG), bugün Güney Kore’nin merkezi noktalarında yer edinen yedi premium tüketici elektroniği mağazasında dünyanın ilk kıvrılabilir TV’si olan LG SIGNATURE OLED R‘nin (model RX) satışa sunulduğunu duyurdu. Çığır açan TV, 100 milyon KRW (87.000 USD) perakende satış fiyatıyla satışa sunuluyor.

LG SIGNATURE OLED R, en iyisini istek eden, oyunun kurallarını değiştiren ve yeniliğin gerçek kıymetini anlayabilen müşteriler tarafınca takdir edilecek bir şaheser olarak tanımlanıyor. LG SIGNATURE OLED R, ancak mucizevi bir mühendislik ve kullanıcı odaklı tasavvur başarısı değil, her alanı zenginleştirecek ve her ömür tarzını tamamlayacak bir sanat eseri konumunda bulunuyor.

Zarifliği ve güzel duyu görünüşünün yanı sıra, kıvrılabilir OLED ekranının yumuşak hareketiyle büyüleyen bu devrim yaratan TV, en mükemmeliyetçi tüketicilerde bile arzu uyandıracak nitelikte. LG’nin Güney Kore‘deki gelişmiş Gumi tesisinde üretilen her TV, her ayrıntıya itina gösterilerek ustalık benzeri becerilerle titizlikle bir araya getirildi.

LG SIGNATURE OLED R, üstün imaj kalitesi sağlamak için kendinden aydınlatmalı px teknolojisinden ve bağımsız karartma kontrolünden yararlanan, pürüzsüz 65 inç elastik OLED ekrana sahip. Yeni TV, gelişmiş donanımın ötesinde, LG’nin yenilik yapma ve tüketici avantajlarına direkt katkıda bulunan yeni olanaklar yaratma mevzusundaki rakipsiz kabiliyetini temsil ediyor. TV’nin kıvrılabilir tasarımı ev eğlencesi alanında da yepyeni bir imkan yaratarak düğmeye dokunarak gözden kaybolabilen bir TV ile çevresindeki alan arasındaki ilişkiyi yine tanımlıyor.

LG’nin harika tasarımı, kullanıcıları duvarın sınırlamalarından kurtararak, yalnızca açıldığında faydalı olan büyük, siyah bir monitör için kalıcı olarak yer ayırmak zorunda kalmadan ömür ortamlarını düzenlemelerine imkan tanıyor. LG SIGNATURE OLED R, üç değişik görüntüleme formatına dönüşebilme özelliği ile – Tam Görünüm, Yarı Görünüm ve Sıfır Görünüm – firmanın OLED teknolojisindeki ustalığı yardımıyla kullanıcı deneyimini coşku verici, yeni yollarla genişletiyor.

LG Home Entertainment Company Başkanı Park Hyoung-sei, “LG SIGNATURE OLED R’de yayınlanan teknolojik ve tasavvur yeniliğinin kusursuz birleşimi, harbiden bir sanat eseri olarak adlandırılmayı hak eden eşi görülmemiş bir başarıdır. Televizyonun ne işe yaradığını yine tanımlayan bu benzersiz gerçek lüks ürün, farklılaştırılmış bir kullanıcı deneyimi ve alan hakkındaki yeni bir düşünme yöntemi sunarken, LG’nin premium TV pazarındaki liderliğini bir kere daha teyit ediyor” dedi.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Written By

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Advertisement