Connect with us

Hi, what are you looking for?

Donanım

XPG Soğutma Çözümlerini LEVANTE 360 ile Büyütüyor

360mm uzunluğundaki 3 fanlı yeni LEVANTE işlemci soğutucusu, kurulumu basit olan ve soğutma performansı yüksek bir ürün arayan kullanıcıları memnun edecek

03.12.2020 – Oyuncular, esporcular ve teknoloji meraklıları için hazır sistemler, bileşenler ve muhit birimleri üreten XPG, hepsi bir arada soğutma çözümlerine XPG LEVANTE 360 soğutucuyu eklediğini escort bayan istanbul duyurdu.

XPG – Asetek İşbirliğinin Yeni Ürünü: LEVANTE 360 İşlemci Soğutucus

XPG LEVANTE 360, sıvı soğutma sistemleri alanında dünyanın en büyük markalarından olan Asetek®’in yedinci nesil pompa sistemini kullanıyor.

3 tane fanı bulunan sistemde 360mm uzunlukta bir de radyatör yer alıyor. Etkili bir soğutma sunan LEVANTE 360’ın RGB aydınlatması ise oyunculara kasalarını kişiselleştirme imkânı veriyor.

Yüksek Performanslı Soğutma

Asetek tarafınca geliştirilen patentli soğutma sistemi, işlemci ısısını daha iyi test edebilmek için PWN test desteği olan bir pompa içeriyor.

360mm uzunluğundaki devasa radyatör ve üstünde 0,15mm boyutundaki mikro kanallar bulunan bakır plaka ise daha bereketli bir sıcaklık transferi sağlıyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

XPG, LEVANTE 360’ı sıvı yataklı (FDB) ve 4 pinli PWM (Pulse Width Modulation) motoru bulunan 3 tane 120mm büyüklüğünde renkli fanla tamamlamış.

FDB ve PWM teknolojileri soğutma sisteminin emek verme ömrünü 40ºC’de 40,000 saate çıkarırken gürültü seviyesini en çok emek verme sırasında 34dB ile sınırlıyor.Sistem tam performansla çalışırken 61,5 küp feet dakika (CFM) hava akışı sağlıyor.

En Havalı Kasaları Süsleyen RGB Aydınlatma

Etkin bir soğutma yanında alımlı bir manzara sunmayı amaçlayan XPG LEVANTE 360, 20 tane RGB LED ile beraber geliyor. Ayrıca soğutma bloğunun kapağında da RGB tenvir bulunuyor.

Önde gelen pek oldukça anakart markasıyla ahenkli olan LEVANTE’nin ARGB bağlantısını kullanmak istemeyenler ise kutudaki ARGB kumandası ile fanların ve soğutucu bloğunun aydınlatmasını kolayca değiştirebilirler.

5 senelik garantiye haiz olan XPG LEVANTE 360’ın piyasaya çıkış zamanı ve fiyatı ülkelere nazaran farklılık gösterebilir. LEVANTE 360 sıvı soğutucu hakkındaki daha çok malumat almak ve öteki XPG ürünlerini incelemek için xpg.com/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Written By

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Advertisement