Connect with us

Hi, what are you looking for?

Donanım

Logitech Pebble M350 İncelemesi

Tasarım açısından oldukça şık, renk seçenekleri konusunda da herkese hitap eden Logitech Pebble M350 Kablosuz Mouse, gerek dizüstü gerekse masaüstü bilgisayar kullanıcılarının dönem dönem mouse ihtiyacı için arama yaptığı zamanlarda tercih sırasında olmuştur. Bugün ise neredeyse bir yıldır kullandığım bu mouse hakkında ki deneyimlerimi artıları ve eksileri ile sizlere aktaracağım.

Logitech Pebble M350 Fiyat Değerlendirmesi

Piyasada binbir çeşit kablosuz mouse mevcut, 50 lira gibi ucuz bir fiyata da kablosuz mouse sahibi olabiliyoruz 1300 lira gibi pahalı fiyatlara da bulabiliyoruz. Bu noktada Pebble M350 modeli satıldığı yerlere göre 150 liradan 285 liraya kadar fiyat etiketinde değişiklik görebiliyoruz.

199 Türk Lirası fiyat etiketinde Logitech Pebble M350 Kablosuz Bluetooth Mouse Rose modelini buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

199 Türk Lirası fiyat etiketinde Logitech Pebble M350 Kablosuz Bluetooth Mouse Beyaz modelini buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Tasarım değerlendirmesi

Minimalistliğe önem veren, masada şık bir görüntü görmek isteyen kullanıcılara kesinlikle hitap ediyor. Ele oturan düz bir yapıda gelmesi ve Apple’ın Magic Mouse modeline oldukça benzemesi de satın alınırken tercih edilmesine katkı sağlıyor. Pilini değiştirebilmekte oldukça kolay bir iş.

Piliniz bittiği zaman ön tarafını hafif bir kaldırma ile kolayca açabilirsiniz zira ön tarafındaki kapakçık mıknatıs vasıtası ile kasaya yerleşiyor. Ayrıca pil ömrünüzü koruyabilmek için arka tarafta bir açma kapatma düğmesi de yerleştirilmiş durumda.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kullanılabilirlik

Logitech Pebble M350 Kablosuz Mouse, kullanım deneyimi açısından beni etkileyen bir mouse oldu zira hem kablosuz bağlantı hem de USB Alıcı ile bağlantı sunması, iki farklı cihazda tek bir mouse kullanımını sağlıyor aynı zamanda iki alıcı arasında değişim yapmak için yine cihazın alt kısmında ufak bir tuş bulunmakta.

Logitech Pebble M350’nizin alt kısmında ki minik led ışık eğer mavi ise mouse Bluetooth aracılığı ile bağlanmış oluyor ama yeşil renkteyse USB Alıcı aracılığı ile bağlanmış oluyor. Geçiş işlemlerinde ve bağlantılarda asla bekleme yaşamıyorsunuz oldukça hızlı bağlantı gerçekleşiyor.

Cihazın USB alıcısı ise pilin takıldığı yerde muhafaza ediliyor böylelikle şık bir görüntü bizi karşılıyor. Eğer pili değiştirmek için üst kapağı açacak olursanız USB alıcıyla tanışmış olacaksınız.

Bağlantı hızları

Cihazı kullanmadığım zamanlarda kapalı durumda taşıyorum ya da bazen bilgisayarımın Bluetooth’u kapalı olabiliyor, bu durumda herhangi birisini açtığım anda bağlantı saliseler içerisinde gerçekleşiyor. Bu bile tercih etmek için çok harika bir özellik.

Written By

Siberdefter'de Chief Executive Officer

1 Comment

1 Comment

  1. Pingback: Bayram Harçlığı ile Alabileceğiniz 5 Teknolojik Ürün! | Siberdefter

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Tavsiyeleri

Advertisement